Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

03/17/2024

·

76 views


Ayı Görüşlü Analist il Capo, Sürpriz Bir Şekilde Portföyüne 3 Altcoin Eklediğini Duyurdu! Cardano İçin Fiyat Hedefi Paylaştı

Güncelleme: 17.03.2024 - 20:40 Ayı görüşlü bir analist olarak tanınan il Capo of Crypto, yaptığı açıklamasında portföyüne 3 yeni altcoin eklediğini duyurdu. il Capo, son piyasa hareketlerinin ardından, düşük...

Ayı Görüşlü Analist il Capo, Sürpriz Bir Şekilde Portföyüne 3 Altcoin Eklediğini Duyurdu! Cardano İçin Fiyat Hedefi Paylaştı

Güncelleme: 17.03.2024 - 20:40

Ayı görüşlü bir analist olarak tanınan il Capo of Crypto, yaptığı açıklamasında portföyüne 3 yeni altcoin eklediğini duyurdu.

il Capo, son piyasa hareketlerinin ardından, düşük piyasa değerli olarak adlandırdığı Unizen (ZCX), Axie Infinity (AXS) ve Sushiswap (SUSHI) altcoinlerinden satın aldı. Analist, bu alımlarının sebebi olarak şunları gösterdi:

  • Altcoinlerin dolara karşı olan grafiklerinin boğa lehine görünmesi.
  • Altcoinlerin BTC paritelerinin boğa lehine görünmesi.
  • En büyük 10 kripto para dışındaki kripto paraların toplam piyasa değerini ölçen OTHERS.D grafiğinin yani altcoin dominansının boğa lehine görünmesi.

Buna ek olarak analist, Bitcoin hakkında da yorum yaptı ve BTC fiyatının bazı gizli boğa lehine ayrışmalar gösterdiğini, son düşüş ile birlikte de fonlama oranlarının resetlendiğini savundu.

Analiste göre Bitcoin fiyatı 68.000 dolar ila 69.000 dolar arasındaki önemli barajı aşabilirse 74.000 dolar ila 75.000 dolar arasındaki likidite bölgesine son bir çıkış yakalayabilir. il Capo, bu bölgenin ardından yüksek zaman dilimli grafikte ayı lehine ayrışmalar oluşabileceğini de belirtti.

Bununla birlikte analist, kripto para piyasasının önemli bir yerel zirveye yaklaştığı dönemlerde genellikle paranın düşük piyasa değerli altcoinlere aktığını ve bunun da sıklıkla bir döngünün sona ermesine işaret ettiğini söyledi.

Yaptığı son altcoin yatırımıyla ilgili konuşmaya devam eden analist, mevcut durumda varlıklarının %20’sinin kripto para piyasasında olduğunu, kalan %80’inin ise halen dolarda bulunduğunu açıkladı.

Son olarak Cardano (ADA) fiyatı hakkında konuşan analist, altcoinin 0.80 dolar ila 1 dolar arasındaki bölgeye doğru son bir atak yapmaya hazır olduğunu söyledi. Bununla birlikte analiste göre Cardano için nihai hedef ise 0.11 dolar civarında bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/ayi-gorus...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Kurumsal Yatırımcılar TÜFE Verisi Sonrasında Bitcoin (BTC) ve Bu Üç Altcoine Yöneldi! Milyon Dolarlık Yatırım Yaptılar!
Bitcoin Sistemi
Kurumsal Yatırımcılar TÜFE Verisi Sonrasında Bitcoin (BTC) ve Bu Üç Altcoine Yöneldi! Milyon Dolarlık Yatırım Yaptılar!

last Monday at 12:41 PM

·

8 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)