Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

·

9 views


Analýza ceny Cardana: Je tou správnou voľbou, alebo je výhodnejšie uprednostniť inú kryptomenu?

PR článok spoločnosti VC Spectra. Keďže Cardano a VC Spectra naďalej zaznamenávajú na trhu výrazné pokroky, investori aj nadšenci pozorne sledujú tieto digitálne aktíva, aby sa mohli informovane rozhodnúť, kam investovať svoje prostriedky. Poďme preto preskúmať tieto kryptomeny a pozrieť sa na to, ktorá z nich môže byť aktuálne výhodnejšou voľbou na kúpu. >>KÚPIŤ SPCT TOKENY […]

Analýza ceny Cardana: Je tou správnou voľbou, alebo je výhodnejšie uprednostniť inú kryptomenu?

| 14. októbra 2023

Kategorie: Sponzorované články

Je výhodnejšia kúpa Cardano alebo VC Spectra?

Je výhodnejšia kúpa Cardano alebo VC Spectra? Zdroj: vcspectra.io

PR článok spoločnosti VC Spectra. Keďže Cardano a VC Spectra naďalej zaznamenávajú na trhu výrazné pokroky, investori aj nadšenci pozorne sledujú tieto digitálne aktíva, aby sa mohli informovane rozhodnúť, kam investovať svoje prostriedky.

Poďme preto preskúmať tieto kryptomeny a pozrieť sa na to, ktorá z nich môže byť aktuálne výhodnejšou voľbou na kúpu.

>>KÚPIŤ SPCT TOKENY TERAZ<<

Novinky v oblasti Cardano: Čo bude nasledovať?

V posledných mesiacoch zaznamenalo Cardano pozitívne cenové pohyby vďaka úspešnému dokončeniu iniciatívy Fund10. V septembri 2023 ADA Cardano News oznámila iniciatívu Fund10, program podporujúci rast a prijatie decentralizovaných aplikácií (dApps) a služieb v rámci siete Cardano.

Správy o úspešnom dokončení iniciatívy Fund10 pritiahli značnú pozornosť a záujem o Cardano. To podnietilo nadšenie medzi investormi a vyvolalo nárast ceny tokenov.

Od septembra do októbra 2023 cena Cardano prudko vzrástla o 13 %, pričom sa zvýšila z úrovne 0,23 dolára na 0,26 dolára. Komunita dúfala, že rast hodnoty ADA bude pokračovať, ale nestalo sa tak. Chvíľu po dosiahnutí hranice 0,26 USD sa cena dostala na úroveň 0,24 dolára.

Napriek jej poklesu sú odborníci stále optimistickí, pokiaľ ide o budúcnosť. Od začiatku roka 2023 si Cardano drží optimistickú výkonnosť, ktorá ho udržiava na zozname 10 najlepších altcoinov. Na základe technickej analýzy výkonnosti ceny ADA za posledné mesiace prognóza ceny Cardano ukazuje, že do konca roka 2023 dosiahne hranicu 0,40 dolárov.

Prví investori do VC Spectra sú svedkami pozoruhodnej návratnosti investícií

Uprostred poklesov cien, ktoré postihli niekoľko špičkových altcoinov, sa VC Spectra objavila s pôsobivým nárastom cien pri predbežnom predaji. Investori do tokenu VC Spectra boli svedkami pozoruhodnej návratnosti investícií (ROI), keďže hodnota tokenu prudko vzrástla.

VC Spectra sa postavila proti volatilnému trendu na trhu s kryptomenami s ohromujúcim 450 % nárastom ceny počas predpredaja. Začínala na počiatočnej cene 0,008 dolára a teraz dosiahla 0,044 dolára. Tento raketový nárast mal za následok značné zisky pre prvých investorov, ktoré dosiahli miliónovú návratnosť investícií.

VC Spectr funguje ako decentralizovaný hedžový fond, ktorý využíva umelú inteligenciu na identifikáciu a investovanie do projektov s vysokým potenciálom v oblasti fintech a blockchain. Hlavným cieľom je prinášať svojim investorom významné výnosy prostredníctvom identifikácie a podpory sľubných startupových iniciatív.

Od aktuálnej 3. fázy predpredaja sú tokeny SPCT k dispozícii za 0,044 dolára za token.

Kryptomena má však ambiciózne ciele a do konca svojho predpredaja plánuje dosiahnuť cenu 0,080 dolára za token. To by pre tých, ktorí sa zúčastnia tejto fázy, znamenalo značnú 82 % návratnosť investícií.

Viac informácií o predpredaju VC Spectra:

Predpredaj: https://invest.vcspectra.io/login

Webstránka: https://vcspectra.io 

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Investovanie do kryptomien je vysoko rizikové. Obzvlášť investovanie do predpredaja (ICO). Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

wexopay wexopay

×

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/analyza-ceny-ca...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kryptomagazin SK

See more
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?
Kryptomagazin SK
Poskytnú kryptomeny Chainlink a Cardano v roku 2023 rovnakú návratnosť investícií ako VC Spectra?

08/10/2023

·

99 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)