Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

11/10/2023

·

74 views


Analiz Şirketi Santiment, Cardano (ADA) ve 3 Kripto Parada Balina Aktivitesinin 'Ekstrem' Seviyelere Ulaştığını Bildirdi

Santiment analistleri, yaptıkları açıklamada dört kripto paranın aşırı miktarlarda balina aktivitesi yaşadığını bildirdi. Güncelleme: 10.11.2023 - 22:25 Kripto para analiz şirketi Santiment analistleri,...

Analiz Şirketi Santiment, Cardano (ADA) ve 3 Kripto Parada Balina Aktivitesinin 'Ekstrem' Seviyelere Ulaştığını Bildirdi

Santiment analistleri, yaptıkları açıklamada dört kripto paranın aşırı miktarlarda balina aktivitesi yaşadığını bildirdi.

Güncelleme: 10.11.2023 - 22:25

Kripto para analiz şirketi Santiment analistleri, yaptıkları son paylaşımda bazı kripto paralarda balina aktivitesinin son 6 ayın en yüksek seviyesine çıktığını bildirdi.

Bilindiği üzere şu sıralar Bitcoin etkileyici bir ralli sürdürüyor ve bugün 37.968 dolardaki zirvesi ile 38.000 dolar zirvesini zorlamaya devam ediyor.

Santiment analistlerine göre balinalar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve Cardano (ADA) ağlarında aktivitelerini ekstrem seviyelere çıkardılar ve söz konusu veri son altı ayın zirvesine çıktı.

Analistler, bu kripto paralarda hafta sonuna doğru bir kar satışı etkinliği yaşanabileceğini ancak bunun zorunlu bir şekilde bu kripto paralar için zirve noktalarının görüldüğü anlamına gelmediğini söyledi.

Bitcoin’deki son ralli bilindiği üzere BlackRock’ın spot BTC ETF’inin onaylanacağına dair spekülasyonlardan köken almıştı. Bloomberg analistleri 10 Ocak tarihine kadar söz konusu ETF’in onaylanması için %90 ihtimal veriyor.

Bununla birlikte Ethereum’da da yine benzer bir şekilde BlackRock etkisini yaşıyoruz. BlackRock dün geç saatlerde ETH için bir spot ETF başvurusunda bulunmuştu. Haberin ardından ETH fiyatı uzun bir sürenın ardından 2.000 doları aşmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/analiz-si...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Bu Altcoin, Geliştirici Faaliyetlerinde Ethereum'u (ETH) Geçerek Dikkatleri Üzerine Çekti!
Bitcoin Sistemi
Bu Altcoin, Geliştirici Faaliyetlerinde Ethereum'u (ETH) Geçerek Dikkatleri Üzerine Çekti!

03/19/2024

·

47 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)