Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

05/31/2023

·

100 views


Analiz Firması Santiment Verilerine Göre, Bu Altcoin Geliştirme Faaliyetlerinde Ethereum'a Fark Attı!

Güncelleme: 31.05.2023 - 15:20 Yerel kripto para birimi ADA tarafından beslenen blok zinciri platformu Cardano, son zamanlarda Ethereum’u geride bırakarak geliştirme faaliyeti açısından kayda değer bir...

Analiz Firması Santiment Verilerine Göre, Bu Altcoin Geliştirme Faaliyetlerinde Ethereum'a Fark Attı!

Güncelleme: 31.05.2023 - 15:20

Yerel kripto para birimi ADA tarafından beslenen blok zinciri platformu Cardano, son zamanlarda Ethereum’u geride bırakarak geliştirme faaliyeti açısından kayda değer bir ilerleme gösterdi.

Cardano, Ethereum’u Geliştirme Faaliyetlerine Göre Geride Bıraktı

Bu bilgi, önde gelen bir kripto para analitiği ve piyasa verileri sağlayıcısı olan Santiment’ten geliyor.

Santiment’in verilerine göre Cardano, önemli ilerlemeler ve geliştirme faaliyetlerinde bir artış göstererek bu açıdan Ethereum’u geride bıraktı. Geliştirme faaliyeti, bir blok zinciri projesinin büyümesinin ve geliştirme ekibinin bağlılığının önemli bir göstergesidir.

Cardano platformunda artan geliştirme faaliyeti, devam eden iyileştirmeler, güncellemeler ve yeni özelliklerin uygulanması anlamına gelmektedir. Bu ivme, Cardano ekibinin blok zinciri ekosistemini geliştirme ve yeteneklerini genişletme konusundaki kararlılığını ve ilerlemesini göstermektedir.

Cardano’nun geliştirme odaklı yaklaşımı, güvenli, ölçeklenebilir ve sürdürülebilir bir blok zinciri platformu oluşturma taahhüdüne dayanmaktadır.

Cardano, araştırma ve bilimsel titizliğe öncelik vererek, çok çeşitli merkezi olmayan uygulamaları (dApps) barındırabilecek ve kripto alanında yeniliği teşvik edebilecek sağlam bir altyapı sağlamayı amaçlamaktadır.

Cardano’nun 26 Mayıs haftasına ilişkin geliştirme güncellemesi, birden fazla cephede ilerleme kaydedildiğini gösteriyor. Çekirdek teknoloji ekibi node, ağ ve defter geliştirmelerine odaklandı.

Cüzdan hizmetleri, Lace cüzdanına çok adresli cüzdan aktarımının tanıtıldığını gördü ve ekip ayrıca çoklu delegasyon kullanıcı arayüzü bileşenleri için zemin hazırladı. Akıllı sözleşme cephesinde, Plutus ve Marlowe ekipleri araçları iyileştirmek ve özellikleri uygulamakla uğraştı.

Platformun yerel kripto para birimi ADA da yatırımcılar ve meraklılar arasında önemli bir ilgi ve popülerlik kazanmıştır. Cardano’nun başarısı, ADA sahiplerinin platformun yönetişimine katılmasını sağlarken enerji verimliliği ve ağ güvenliği sağlayan proof-of-stake konsensüs algoritması gibi benzersiz özelliklerine bağlanabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/analiz-fi...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Bitcoin Sistemi

See more
Santiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır"
Bitcoin Sistemi
Santiment Analistleri DOGE ve ADA'yı Değerlendirdi: "Cardano'daki (ADA) Bu Gelişme Genellikle Fiyat Sıçramalarından Önce Yaşanır"

11/27/2023

·

10 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)