Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

10/16/2021

·

519 views


Analitik Firması Yıl Sonu için Cardano Fiyat Tahminini Güncelledi

Cardano sahipleri için 2022 iyimser bir görünüme sahipken, altcoin 2,00 doların üzerinde durdurulamaz görünüyor. 2021 boyunca kripto para piyasasındaki genel fiyat hareketi, 2020’nin son aylarında tanık olunan boğa koşusunun bir uzantısı oldu. O zamandan beri güçlü bir yükseliş ivmesi...

Analitik Firması Yıl Sonu için Cardano Fiyat Tahminini Güncelledi

Cardano sahipleri için 2022 iyimser bir görünüme sahipken, altcoin 2,00 doların üzerinde durdurulamaz görünüyor. 2021 boyunca kripto para piyasasındaki genel fiyat hareketi, 2020’nin son aylarında tanık olunan boğa koşusunun bir uzantısı oldu. O zamandan beri güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayan ADA, altcoin’ler arasında kendini göstermeyi başardı.

WalletInvestors’ın tahmin modeline göre Cardano beş yıl içinde 14 dolara ulaşacak

Coinmarketcap’a göre, günümüzde ADA, yaklaşık 72,500 milyar dolarlık piyasa değeri ile 2,20 dolardan işlem görüyor ve piyasa değerine göre en büyük kripto para birimleri sıralamasında dördüncü sırada yer alıyor. Charles Hoskinson tarafından kurulan Cardano, yılın ilk aylarında kripto para birimleri arasındaki güveni artıran Blockchain’inde de bazı iyileştirmeler gördü. Son olarak, Eylül ayında ADA ağı, Alonzo hard fork’unu devreye soktu.

Popüler kripto para birimi Cardano, 2,00 dolar eşiğini kırdıktan ve yıllık kazançlarını bu alan üzerinde konsolide ettikten sonra, kripto trader’ları gelecek yılın tahminlerini izliyorlar. WalletInvestors gibi yapay zekâ tabanlı tahmin modelleri, ADA’yı yıllık perspektiften yazım tarihi itibariyle 4,587 dolara koyarken, beş yıllık tahmini, Cardano’nun 14,05 dolara fırlayabileceğini ortaya koyuyor. Ancak akıllarda, 2022’de 2,00 dolar civarında devam eden konsolidasyon sonrasında fiyatın geleceğinin nasıl olacağı soruları bulunuyor.

2022 için ADA teknik analizi

Yıl sonu dönemi yaklaşırken, Bitcoin (BTC) nihayet tüm zamanların en yüksek seviyelerinin önündeki en son kritik engel olan 60.000 doların üzerine çıkıyor. Bununla birlikte Cardano (ADA), 21 Eylül’de 1,90 dolarda test edilen en düşük seviyelerden bu yana çözülmeyen bir tür aralıkta kapana kısıldı. Genel olarak bir daralma geliştirildiğinden, H4 grafiğindeki 200 dönemlik basit hareketli ortalama (SMA), kazançları sınırlandırıyor. Bu grafik ayrıca ADA’nın 2,40 doların üzerindeki ilerlemesini sınırlandırıyor.

200 SMA ile 50 dönemlik basit hareketli ortalamanın bir Golden Crossover oluşumuna izin vermek ve böylece yükseliş durumunu desteklemek için boğaların böyle bir alanın üzerinde kırılması gerekiyor. H4 grafiğindeki bir Golden Cross oluşumu, daha da güçlenebilecek bir yükseliş gücünü açığa çıkarabilecek sağlam bir sinyal olduğu düşünüldüğünde, kripto piyasalarında önemli olarak nitelendiriliyor. Bu durumda, böyle bir oluşum Cardano (ADA)’nun, 2022 yılında 5,00 dolar civarındaki seviyeleri test edebilmesi için zemin hazırlayabilir. Bir başka tahmin modeli olan LongForecast ise, Cardano’nun olası bir boğa koşusunda hedefleyebileceği ortalama fiyatı 2022’nin 4. çeyreğinde 3,24 dolar olarak belirledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/analitik-fir...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!
KriptoArena
Bu Altcoin İçin Haftaya Çok Kritik: İşte Olacaklar!

last Sunday at 9:29 AM

·

10 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X