Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

11/04/2021

·

503 views


Analistlerden Cardano İçin Düzeltme Uyarısı! İşte Kısa Vadeli Fiyat Tahmini!

Cardano, Ethereum katili için önemli bir kilometre taşı olan 2 milyon adet cüzdanı geçti. Kurucu Charles Hoskinson, ADA ağında artan trafik için katman-2 çözümünün (Hydra) gerekli olduğunu belirtiyor. ADA’daki kurumsal yatırım akışları geçtiğimiz hafta 5 milyon dolara ulaştı ve...

Analistlerden Cardano İçin Düzeltme Uyarısı! İşte Kısa Vadeli Fiyat Tahmini!

Cardano, Ethereum katili için önemli bir kilometre taşı olan 2 milyon adet cüzdanı geçti. Kurucu Charles Hoskinson, ADA ağında artan trafik için katman-2 çözümünün (Hydra) gerekli olduğunu belirtiyor. ADA’daki kurumsal yatırım akışları geçtiğimiz hafta 5 milyon dolara ulaştı ve Cardano talebindeki artışa işaret ediyor. Cardano’nun yerel token’ı ADA’nın yardımcı programının, günlük aktif cüzdan kullanıcıları ve ağdaki işlemlerdeki artışla birlikte artması muhtemel görülüyor. Charles Hoskinson, Cardano’nun 2. katman çözümü olan “Hydra”nın önemini vurguluyor.

Cardano, Hydra’yı ölçeklendirme çözümü için hazırlanıyor

Cardano’nun Alonzo güncellemesi, Ethereum-killer ağına akıllı sözleşmeler yeteneği ekledi. ADA geliştiricileri, akıllı sözleşmelerin başlamasından bu yana ağ üzerindeki trafikte artış bekliyor. Eylül 2021’de Cardano, ADA ağının ölçeklenebilirliğini artırmak için bir katman-2 çözümü olan Hydra’yı ekleme konusu üzeride yoğunlaştı. Yüksek işlem ücretleri, Ethereum ağını uzun süre rahatsız etti. Bu nedenle geliştiricileri ve kullanıcıları Cardano’ya yönlendirdi. Hydra’nın Cardano Blockchain’deki ücret oranını düzenlemesi ve yüksek ücretler ile mücadele etmesi bekleniyor.

Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson, Hydra’ya daha fazla kaynak ayırmanın yüksek bir öncelik haline geldiğini açıklıyor. Cardano’nun DeFi topluluğu ağa daha yüksek hacimli işlemler yönlendirdiğinde Hoskinson şöyle diyor:

Cardano, muazzam miktarda bir trafik tarafından kullanılacak. Hydra bu trafik için zorunlu konumda bulunuyor.

Ethereum katili, önemli bir kilometre taşı olan 2 milyon adet cüzdanı geçti

Cardano destekçileri, Cardano’nun bir Ethereum katili olarak ününü sürdürdüğünü savunuyorlar. Altcoin bugün erken saatlerde, önemli bir dönüm noktası olan 2 milyon adet cüzdanı geçtiğini duyurdu. Kurumlardan artan sermaye girişi, Cardano’ya olan talebi artırıyor. Ekim 2021’in son haftasında Cardano fonları, kurumsal yatırımcılardan 5 milyon dolarlık bir giriş kaydetti.

"<yoastmark

Cardano’nun dolaşımdaki arzının %72’si stake ediliyor. Alonzo hard fork’un başarılı bir şekilde uygulanmasından bu yana, stoklanan arz yüzdesi artıyor. Bahis edilen arzdaki artış, ADA token’larının dolaşımını azaltarak ADA fiyat rallisini körüklüyor. Cardano ile ilgili olarak güncel haberlere ulaşmak için kriptoarena.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/cardano-icin...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?
KriptoArena
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?

12/27/2022

·

62 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X