Logo
Cardano Ecosystem

Coin Projesi

07/08/2022

·

263 views


Analistler Cardano’nun Eylül Sonuna Kadar 2,9 Dolara Ulaşabileceğine İnanıyor!

Bu yazı ilk olarak Coin Projesi sayfasında yayınlanmıştır. ADA şu anda 0,4776 dolardan işlem görüyor, ancak bu, kriptoyu 0,5 dolarlık dönüm noktasının üzerine... Daha fazla okumak için Analistler Cardano’nun Eylül Sonuna Kadar 2,9 Dolara Ulaşabileceğine İnanıyor! ziyaret edebilirsiniz.

Analistler Cardano’nun Eylül Sonuna Kadar 2,9 Dolara Ulaşabileceğine İnanıyor!

cardanoAnalistler Cardano'nun Eylül Sonuna Kadar 2,9 Dolara Ulaşabileceğine İnanıyor! 3
  • ADA şu anda 0,4776 dolardan işlem görüyor, ancak bu, kriptoyu 0,5 dolarlık dönüm noktasının üzerine itmek için yeterli değil.
  • Bazı faktörler, son Vasil yükseltmesi gibi ADA’ya gerekli desteği vermeye yardımcı olabilir.
  • ADA’nın fiyatı, 2022’nin sonunda tekrar 1,11 dolara düşmeden önce Eylül sonunda 2,9 dolara yükselebilir.

Piyasa değeri açısından en büyük 8. kripto para birimi olan Cardano (ADA), son iki haftadır bazı yaşam belirtileri görüyor. Ne yazık ki, ağın yerel jetonu ADA için aynı şey söylenemez.

CoinMarketCap’e göre ADA, son 24 saatte fiyatta %2,91’lik bir artışın ardından şu anda 0,4776 dolardan işlem görüyor. Kripto da geçen hafta %6.16 arttı. Ancak bu, kriptoyu 0,5 dolarlık dönüm noktasının üzerine itmek için yeterli değil.

Ayrıca, bazı faktörler ADA’ya gerekli desteği vermeye yardımcı olabilir. Bu etkenlerden biri de uzun zamandır beklenen Vasil güncellemesinin testnet üzerinden başarıyla geçmiş olması.

ADA ayrıca yatırımcılardan yüksek aktivite görüyor. Blockchain analitik firması Santiment’ten gelen veriler, Cardano’nun haftadan haftaya en yüksek günlük geliştirici etkinliğini bildirdiğini ortaya koydu. Başka bir deyişle, Cardano diğer kriptolara kıyasla gelişim açısından öncülük ediyor.

coinprojesi.com picture2

Yukarıda bahsedildiği gibi, tüm bu faktörler ADA‘ya 1 $ işaretini geçmek için çok ihtiyaç duyulan bir destek verebilir. ADA’nın fiyatının 2022 sonunda tekrar 1,11 dolara düşmeden önce Eylül ayı sonunda 2,9 dolara yükselmesi bile bekleniyor.

Bu 1,11 dolarlık fiyat noktası, şu anki noktasından ADA için fiyatta %140’lık bir artışa işaret edebileceği için dikkate alınmaya değer.

İstatistiksel olarak, tüm bunlar Cardano için güzel bir ralliye yol açabilir, ancak şu anda ADA‘nın özgüveni hala çok düşük görünüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 107

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Coin Projesi

ORIGINAL SOURCE

https://coinprojesi.com/analistler-carda...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Coin Projesi

See more
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!
Coin Projesi
CEO Sam Bankman-Fried’e Göre Cardano (ADA) Yakında FTX’te Listelenebilir!

10/25/2022

·

188 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X