Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

04/19/2023

·

89 views


Analistler Bu Altcoindeki Büyümeye Dikkat Çekti!

Güncelleme: 19.04.2023 - 21:00 2023’ün başından bu yana kripto para piyasasında yaşanan yükseliş Bitcoin (BTC) ve altcoinlerin önemli artışlar kaydetmesini sağladı. Bu yükselişten en çok yararlanan...

Analistler Bu Altcoindeki Büyümeye Dikkat Çekti!

Güncelleme: 19.04.2023 - 21:00

2023’ün başından bu yana kripto para piyasasında yaşanan yükseliş Bitcoin (BTC) ve altcoinlerin önemli artışlar kaydetmesini sağladı.

Bu yükselişten en çok yararlanan altcoinlerden biri de Cardano (ADA) oldu. ADA 2023 başından bu yana yaklaşık %80 oranında artış yaşadı.

Cardano’nun performansını değerlendiren Messari analistleri Cardano’nun 2023’ün ilk çeyreğinde muazzam bir büyüme kaydettiğine dikkat çekti.

Raporda Cardano ağındaki kilitli toplam değerin 2023 ilk çeyreğinde 3 katına çıktığı belirtildi.

Messari analistleri Cardano’nun bu büyümesini artan dApp işlemlerine, yeni stablecoin başlatılmasına, ölçeklenebilirliğe dair yapılan yeniliklere ve Ethereum (ETH) sanal makine (EVM) uyumluluğunu sağlayan projenin Cardano ağında başlatılmasına bağladı.

“ADA’nın piyasa değeri çeyreksel bazda %54 artarak 8,6 milyar dolardan 13,2 milyar dolara yükseldi. Bu artış ADA’yı piyasa değerine göre dokuzuncu sıradan yedinci sıraya taşıdı.

TVL de çeyreksel bazda %172 artarak 50,8 milyon dolardan 138,3 milyon dolara yükseldi.

Indigo (IUSD) ve died (DJED) stablecoin projeleri ADA ağında en büyük hacmi çeken varlıklar oldu.”

Geçtiğimiz hafta 0,46 dolara kadar yükselerek son altı ayın en yüksek seviyesine çıkan Cardano, bugün yaşanılan sert düşüşle 0,40 dolara kadar geriledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/analistle...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Bitcoin Sistemi

See more
Cardano'nun (ADA) Kurucusu Hoskinson'dan Açıklama: 'Cardano Bu Konuda Diğer Coinlere Örnek Olabilir!'
Bitcoin Sistemi
Cardano'nun (ADA) Kurucusu Hoskinson'dan Açıklama: 'Cardano Bu Konuda Diğer Coinlere Örnek Olabilir!'

05/26/2023

·

18 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)