Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

10/25/2021

·

559 views


Analiste Göre Bu Altcoin Bitcoin ve Ethereum’u Geride Bırakacak! İşte Fiyat Tahmini

Cardano (ADA)’nun kurucusu Charles Hoskinson, projesini daha iyi yerlere getirmek için büyük çaba sarf ediyor. Hoskinson, Güney Afrika’dan yaptığı canlı yayında Cardano Vakfı için gelecek planlarını paylaştı. Ünlü analist Austin Hilton’un altcoin için fiyat tahmini ise heyecan yarattı.  ...

Analiste Göre Bu Altcoin Bitcoin ve Ethereum’u Geride Bırakacak! İşte Fiyat Tahmini

Cardano (ADA)’nun kurucusu Charles Hoskinson, projesini daha iyi yerlere getirmek için büyük çaba sarf ediyor. Hoskinson, Güney Afrika’dan yaptığı canlı yayında Cardano Vakfı için gelecek planlarını paylaştı. Ünlü analist Austin Hilton’un altcoin için fiyat tahmini ise heyecan yarattı.

Cardano CEO’sundan heyecanlandıran açıklamalar

Analistler, Cardano’nun ekosistemdeki güncellemelerle Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans göstermesini bekliyor. Afrika’dan yaptığı son canlı yayında Charles Hoskinson, kripto para sektöründeki belirsizliğin giderek arttığını ve bu durumun kendisini şaşırttığını söyledi. Hoskinson, Cardano’nun hedefindeki her bir dönüm noktasına başarıyla ulaştığına inanıyor. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Cardano ağı hiçbir zaman kesinti yaşamadı ve CEO, kullanıcılara altcoin projesinin mevcut planları hakkında güvence veriyor. Cardano, ölçeklenebilirliği artırmaya odaklanmış bir proje olarak karşımıza çıkıyor.  Plutus Uygulamasının (PAB) başlatması, ağda ölçeklenebilirliği sağlamak için ayarlanmıştır. Cardano ölçeklenebilirliği iyileştirdiğinde, ağa daha fazla kullanıcının katılması bekleniyor. Bu güncellemeler, altcoin fiyatı için büyük önem arz ediyor.

Brief Update https://t.co/9Tw2zPtVxm

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) October 18, 2021

Cardano, yol haritasındaki bir başka heyecan verici gelişme olan katman-2 ölçeklendirme çözümü Hydra üzerinde çalışıyor. Plutus, Mamba Pool, Atala Prism ve Mithral’in yanı sıra Hydra’nın gelişimi de devam ediyor. On dört ekip, Cardano ekosistemindeki farklı unsurlar üzerinde çalışıyor. Hydra’nın Cardano ağındaki işlemleri verimli bir şekilde işlemesi bekleniyor. Çoğu işlem zincir dışı işleneceğinden, Hydra, ssitemi güvence altına almak için Cardano Blockchain’i kullanacak. Hydra protokolü şu anda kapsamlı test aşamasında. Bu gelişmeler altcoin için katalizör görevi görecek.

Cardano, 15 dolara ulaşacak! Altcoin piyasası, ivme kazanacak!

Cardano ekosisteminde yapılacak güncellemelere rağmen, ADA’nın piyasa değeri düştü ve altcoin artık ilk üç kripto para birimi arasında yer almıyor. Stake edilen ADA tokenlerinin yüzdesi  yüzde 70’in üzerinde sabit kalırken, dolaşımdaki arz nispeten düşük kaldığından analistler altcoin konusunda iyimser. Kurumsal yatırım konusunda ADA’ya yönelik bir artış var. Coinshares raporuna göre, geçtiğimiz hafta ADA tabanlı fonlara 3 milyon doların üzerinde sermaye aktı. Bir kripto para analisti ve YouTuber olan Austin Hilton, ADA fiyatı için 15 dolarlık bir hedef belirledi. Hilton şu açıklamayı yaptı:

 Cardano, hepimizin merakla izlediği bu boğa koşusunun sonunda 15 dolara ulaşabilir. Ralli, Şubat-Mart aylarına kadar devam edebilir.

FXStreet analistleri, ADA fiyat trendini değerlendirdi ve altcoin fiyatının  ivme kazanacağını tahmin etti. Analistler, ADA için 1,70 dolarlık bir hedef belirlediler.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/analiste-gor...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?
KriptoArena
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?

12/27/2022

·

64 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X