Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

11/21/2022

·

302 views


Analist:Bu olursa Cardano (ADA) büyük fiyat artışı görebilir

Cardano (ADA), kripto piyasasının geri kalanı gibi, 2022’de büyük bir […] KoinMedya 'daki yazının devamı için Analist:Bu olursa Cardano (ADA) büyük fiyat artışı görebilir

Analist:Bu olursa Cardano (ADA) büyük fiyat artışı görebilir

Cardano (ADA), kripto piyasasının geri kalanı gibi, 2022’de büyük bir oynaklık gösterdi. Bununla birlikte, bir Santiment analisti, ADA’ya güçlü bir ivme verebilecek bir metrikten bahsediyor. Analist bu metrik de dahil olmak üzere piyasada dikkat edilmesi gereken birkaç gösterge kaydetti. Bu metrik fiyatın geri dönüş şansına işaret ediyor.

Analiste göre Cardano (ADA) büyük fiyat artışı görebilir

Bu metrik, analistin kripto piyasası istihbarat platformundaki bir Insight gönderisinde yazdığı ‘Sabit Aralık Hacim Profili’dir. Teknik gösterge, Binance‘deki ADA/USDT ticaret çiftinde önemli ölçüde 0.19 ila 0.24 dolar fiyat seviyelerinde bazı ADA hacim boşluklarını gösteriyor. Analist, traderların bu seviyeleri yeterince test etme şansları olmadığı için hacim boşlukları oluştuğu için metriğin izlenmesinin önemli olduğunu belirtti. Analiste göre fiyat bu seviyelere dönerse ve piyasaya yeni para girebileceği için geri dönüşü başlatan bir sıçrama tahtası görmüş oluruz.

Cardano

Konu hakkında analist şöyle devam etti: “Hacim boşluklarının önemli olmasının nedeni, birçok traderın, bu seviyeler yeterince yeniden test edilmedikten sonra fiyat peşinde koşmamasıdır. Bu, boşluklar doldurulduğunda yeni kanın girebileceği ve geri dönüş şansını artırabileceği anlamına geliyor.”

Analiz ayrıca ADA’nın fiyat eğiliminde rol oynayan diğer faktörleri de vurguladı. Bunlardan biri, köpekbalığı ve balina seviyesindeki yatırımcıların tokenlerini boşaltıyor olması. 100 bin ila 1 milyon ADA tokenine sahip olan bu yatırımcı grubu, Mayıs ayından bu yana 600 milyon ADA sattı. Analist, benzer şekilde, ADA piyasasının da 2020’de Ağ Gerçekleşen Kâr/Zarar’ın (NRPL) gerçek fiyat metriğine bölünmesiyle gerçekleşen kapitülasyona benzer kapitülasyon olayları yaşadığını belirtti.

Cardano

ADA fiyat seviyesini korur mu? Yükseliş tarafında, Santiment verileri, ADA’nın Sosyal Hacim metriğine göre “herhangi bir nefret ve / veya kayıtsızlık görmediği” için yatırımcılar arasında oldukça popüler kaldığını gösteriyor. Şu anda piyasada, ADA fiyatı, 0,3 dolar fiyat seviyesini koruduğunu gören bir fiyat toparlanması sahneliyor.

Kaynak

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/bu-olursa-cardano-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Koinmedya

See more
Cardano ADA coin yorum: ADA fiyat analizi, geleceği ve haberleri
Koinmedya
Cardano ADA coin yorum: ADA fiyat analizi, geleceği ve haberleri

10/05/2023

·

107 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)