Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

10/21/2022

·

235 views


Analist İddialı: Bu 3 Altcoin, Kasım Rallisine Hazırlanıyor!

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), Ripple (XRP) ve Cardano (ADA) gibi en iyi altcoin projeleri üzerindeki yatırımcı duyarlılığı yükselişe geçti. Kripto istihbarat firması Santiment, yatırımcı topluluklarının şu anda bu kripto...

Analist İddialı: Bu 3 Altcoin, Kasım Rallisine Hazırlanıyor!

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), Ripple (XRP) ve Cardano (ADA) gibi en iyi altcoin projeleri üzerindeki yatırımcı duyarlılığı yükselişe geçti. Kripto istihbarat firması Santiment, yatırımcı topluluklarının şu anda bu kripto para birimleri üzerinde coşkulu olduğunu ve Kasım ayında bir ralli olasılığını gösterdiğini düşünüyor. İşte ayrıntılar…

Altcoin projelerindeki yatırımcı duyarlılığı yükselişe geçti

Popüler kripto para analistler, son iki ayda yatırımcılar arasında Bitcoin ve en iyi altcoin projelerine  karşı kalıcı bir olumsuz duyarlılık ve düşüş kaydetti. Kripto istihbarat takipçisi Santiment’in verilerine dayanarak, yatırımcılar Bitcoin, Binance coin, XRP ve Cardano’da yükselişe geçti. En büyük altcoin Ethereum (ETH)’a yönelik duyarlılık sadece biraz düşüş eğiliminde. USD’nin gücü, kripto para birimleri gibi risk varlıklarını kontrol altında tutmuş olsa da, topluluk duyarlılığı varlığın fiyat rallisi için bir katalizör olarak kabul edilir. Bitcoin dar bir aralıkta sıkışıp kaldı ve önemli bir patlama bekliyor. Aralıktaki Bitcoin fiyat eğilimleri ne kadar uzun olursa, nihai kırılma o kadar yüksek olur.

altcoin

Kısa vadeli belirsizlik ve volatilite eksikliği kurumsal yatırımcıları caydırmadı. Yapılan bir ankete göre, kurumsal yatırımcıların yaklaşık yüzde 91’i önümüzdeki birkaç yıl içinde tokenize varlıklara yatırım yapmaya istekli.

Bitcoin birikimi fiyat rallisine işaret ediyor

Büyük cüzdan yatırımcıları, Bitcoin (BTC)’i merkezi borsalar Binance ve Coinbase’de biriktiriyor. Elde edilen verilere göre, BTC fiyatı 20 bin dolar seviyesine ulaştığında birikim başladı. Bitcoin spot ticaret hacmi hakimiyeti yükseldi ve yüzde 84’e ulaştı. Tipik olarak, balinaların birikimi ve spot ticaret hacmi hakimiyeti, Bitcoin fiyatı için yükseliş sinyalleridir. Tüm borsalar için Bitcoin spot işlem hacmi son altı ayda yirmi kat arttı. Hacim, Eylül 2022’de bir yılın en yüksek seviyesini yeniledi, ancak o zamandan beri günlük kapalı fiyatta önemli bir değişiklik olmadı. Bu da birisinin tüm satış tarafı likiditesini satın aldığını gösteriyor.

altcoin

Bunun yanında, MicroStrategy yönetim kurulu başkanı ve eski CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’in ( BTC ) özelliklerine övgüde bulundu ve lider kripto para birimini özgürlüğe doğru bir kanal olarak nitelendirdi. Saylor’a göre, 18 Ekim’de Atlas Society’de yaptığı bir konuşmada , Bitcoin’in merkeziyetsiz doğası, geleneksel finans sektöründeki bazı verimsizlikleri çözüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/3-altcoin-ka...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Dev Haber: Bu 6 Altcoin 6 Ayrı Ortaklık Duyurdu!
KriptoArena
Dev Haber: Bu 6 Altcoin 6 Ayrı Ortaklık Duyurdu!

02/09/2023

·

30 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics