Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

03/12/2024

·

68 views


Analist Görüşü! Önümüzdeki 7 Günde Yüzde 60 Artacak Altcoin Bu

Son dönemde yaşanan bazı zorluklara rağmen, Cardano (ADA) üzerinde bir iyimserlik dalgası hakim. Geçen haftaki %5’lik düşüşe rağmen, ADA dirençli bir performans sergileyerek olumlu bir görünüm koruyor. Şu...

Analist Görüşü! Önümüzdeki 7 Günde Yüzde 60 Artacak Altcoin Bu

Son dönemde yaşanan bazı zorluklara rağmen, Cardano (ADA) üzerinde bir iyimserlik dalgası hakim. Geçen haftaki %5’lik düşüşe rağmen, ADA dirençli bir performans sergileyerek olumlu bir görünüm koruyor. Şu anda 0,75 dolar seviyesinde işlem gören ADA, 24 saatlik işlem hacmiyle 1,14 milyar dolarlık bir aktiviteye sahip. ADA 24 milyar dolarlık piyasa değeriyle sağlam bir duruş sergiliyor.

Analist Ssebi Umut Verici Haftalık Grafik Trendlerine İşaret Ediyor

Ünlü kripto analisti Sssebi, ADA için umut vaat eden bir rotanın işaretlerini veriyor ve haftalık grafiklerin daha geniş bağlamını anlamanın önemini vurguluyor. 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde bulunan ADA, haftalık grafiklerde önemli yeşil mumlar ve satın alma momentumundaki gözle görülür bir artışla umut vadeden bir tablo çiziyor. Bu durum, altta yatan güçlü bir eğilimin sinyalini veriyor.

Sssebi’nin analizi, ADA için parlak bir haftanın öngörüsünü sunuyor ve %50-60 oranında bir artış potansiyeli görüyor. Özellikle analist, ADA’nın 1,2 dolara kadar yükselirken büyük direnç seviyelerinin olmadığına dikkat çekiyor. Buna göre bu durum yakın gelecekte kripto para birimi için nispeten düzgün bir yol öngörüsünü destekliyor.

Bu öngörü, analistin ADA’nın mevcut konumu ve genel piyasa duyarlılığı hakkındaki olumlu değerlendirmesiyle uyumlu. Analist bu noktada şöyle diyor:

“Eğer ADA ile ilgili endişeleriniz varsa, haftalık grafiğe bakmanız yeterli olabilir. Bazı büyük haftalık yeşil mumlar ve büyük alım baskısı ile 200 Haftalık Hareketli Ortalamanın üzerinde olduğunu görebilirsiniz. Önümüzdeki hafta ADA için çok büyük olacak,. 1,2 dolara kadar fazla direnç yok, önümüzdeki hafta %50-60 artış görebiliriz.”

Cardano’nun Mayıs Ayında 3 Doları Görmesi Bekleniyor

Geçmiş performansı incelendiğinde, ADA’nın önceki piyasa döngüleriyle benzerlikler taşıdığı görülüyor. Özellikle, ADA’nın neredeyse %35’lik önemli bir düşüş yaşadığı döngülerde benzer eğilimler görülüyor. Ancak, ADA sadece bu geri çekilmelerden toparlanmakla kalmıyor, aynı zamanda önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini de aşıyor.

Bu durum, analistlerin önümüzdeki aylarda önemli bir artış beklediği ve ADA’nın Mayıs ayına kadar veya yaklaşık olarak 3 dolarlık bir fiyat seviyesine ulaşabileceği öngörüsünü destekliyor. Kısa vadeli tahminlerin ötesinde, ADA’nın gelecekteki büyüme için sağlam bir temel oluşturduğu belirtiliyor.

ADA, Son Dalgalanmalara Rağmen 1 Dolarlık Seviyeye Doğru Yükseliyor

Kripto para birimi, esneklik göstererek önemli destek ve direnç seviyeleri arasında hareket ediyor. Özellikle, 0,58 dolar seviyesinde ADA’nın, geri çekilmeler sırasında güvenilir bir destek sağlayan 50 günlük hareketli ortalama ile desteklendiği gözlemleniyor.

Son dalgalanmalara rağmen, ADA olumlu bir seyir izliyor ve bu gelişme de onu 1 dolarlık seviyeye taşıyabilecek bir yükseliş trendine işaret ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/analist-gorusu-onu...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Gözünüz Bu Altcoin’de Olsun! 2 Uzman 8x-14x Yükselmesini Bekliyor!
CoinTürk
Gözünüz Bu Altcoin’de Olsun! 2 Uzman 8x-14x Yükselmesini Bekliyor!

last Wednesday at 1:30 PM

·

26 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)