Logo
Cardano Ecosystem

Bitcoin Sistemi

10/30/2023

·

86 views


Analist: "Dogecoin Düşüş Formasyonundan Çıktı, Satın Alma Sinyali Veriyor!" DOGE İçin Yükseliş Kapıda Mı?

Güncelleme: 30.10.2023 - 12:19 En büyük memecoin Dogecoin (DOGE) geçtiğimiz hafta güzel bir yükseliş yaşadı. Bu yükselişle yatırımcıların DOGE ile ilgili beklentisi artarken popüler analist Ali Martinez’den...

Analist: "Dogecoin Düşüş Formasyonundan Çıktı, Satın Alma Sinyali Veriyor!" DOGE İçin Yükseliş Kapıda Mı?

Güncelleme: 30.10.2023 - 12:19

En büyük memecoin Dogecoin (DOGE) geçtiğimiz hafta güzel bir yükseliş yaşadı. Bu yükselişle yatırımcıların DOGE ile ilgili beklentisi artarken popüler analist Ali Martinez’den yükseliş yorumu geldi.

Bu noktada haftalık grafikte DOGE’nin çok yıllık alçalan üçgen formasyonundan çıkış yaptığını belirten analist, DOGE’nin olumlu işaretler sergilediğini belirtti.

Martinez ayrıca TD Sequential göstergesinin DOGE için bir satın alma sinyali verdiğine de dikkat çekerek DOGE’nin yükseliş görünümünün bu satın alma sinyaliyle daha da desteklendiğini belirtti.

” Dogecoin, haftalık grafikte çok yıllı alçalan üçgenden çıkarak umut verici işaretler veriyor!
Bu zaman dilimi içinde TD Sequential göstergesinden bir satın alma sinyali de vermesi DOGE için yükseliş görünümünü güçlendiriyor.”

#Dogecoin shows promising signs, breaking out from a multi-year descending triangle on the $DOGE weekly chart! The confirmation of a buy signal from the TD Sequential indicator within this timeframe reinforces #DOGE bullish outlook. pic.twitter.com/ao7VXyxaEa

— Ali (@ali_charts) October 29, 2023

TD Sequential göstergesinin ayrıca günlük grafikte Shiba Inu (SHIB), DOGE, Cardano (ADA) ve Injective (INJ) için de bir satış sinyali verdiğini belirten analist bu altcoinler için yükseliş trendinin devam etmesinden önce bir düzeltme olabileceğini de hatırlattı.

The TD Sequential indicator presents a sell signal on the daily chart of #ShibaInu $SHIB, #Dogecoin $DOGE, #Cardano $ADA, and #Injective $INJ, anticipating a correction before the continuation of the uptrend.

Try this trading tactic on @PrimeXBT. Sign up with promo code… pic.twitter.com/6UMd3SRZWo

— Ali (@ali_charts) October 30, 2023

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bitcoin Sistemi

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinsistemi.com/analist-d...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bitcoin Sistemi

See more
Kurumsal Yatırımcılar TÜFE Verisi Sonrasında Bitcoin (BTC) ve Bu Üç Altcoine Yöneldi! Milyon Dolarlık Yatırım Yaptılar!
Bitcoin Sistemi
Kurumsal Yatırımcılar TÜFE Verisi Sonrasında Bitcoin (BTC) ve Bu Üç Altcoine Yöneldi! Milyon Dolarlık Yatırım Yaptılar!

05/20/2024

·

17 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)