Analist Capo’ya Göre, Cardano (ADA) ve 5 Altcoin Yeni Bir Piyasa Döngüsüne Başlamış Olabilir

1 week ago    105 views
Telegram LinkedIn
RavenDex, First Cross-Chain Swap DEX On The Cardano Ecosystem

Capo olarak bilinen kripto analisti, önümüzdeki aylarda Bitcoin’in performansını geride bırakabileceğini söylediği altı altcoin sıraladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Capo ilk olarak akıllı sözleşme platformu Cardano’ya (ADA) dikkat çekti. Analizlerinin çoğunda Elliot Wave teorisini kullanan analiste göre ADA ve bir dizi altcoin yeni bir altcoin sezonunun başında. Ayrıca Altcoin Perpetual Futures Endeksi’nde yeni bir boğa dalgasının başlıyor gibi göründüğüne dikkat çekti:

“ALTPERP yükseliş trendi de sağlam. Ayrıca, minimum uzantısı çok yüksek olan potansiyel bir fincan & kulp oluşturuyor. Belki de üçüncü dalga burada başlıyor çünkü birçok altcoin üçüncü dalgasına başlıyor.”

analist capoya gore cardano ada ve 5 altcoin yeni bir piyasa dongusune baslamis olabilir 2

Capo’nun listesindeki sıradaki altcoin Syntropy ekosisteminin yerel token’ı olan NOIA. Açık kaynaklı bir protokol olan Syntropy, şifreleme ve optimize edilmiş performans yoluyla interneti iyileştirmeyi amaçlıyor. CoinGecko verilerine göre NOIA geçtiğimiz hafta %14 değer kazandı.

Analistin listesinde yer alan bir diğer altcoin ise son zamanlarda gerçekleştirdiği iş birlikleri ile iyi bir ivme yakalayan COTI. Cardano ekosisteminde yer alan COTI, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmasına ve ağ bağlantılı veri yapısı protokolü Trustchain’i kullanarak her türlü para birimini dijitalleştirmesine olanak tanıyan bir protokol. COTI, bu hafta %14 düşüş yaşadı. 

Analistin dikkat çektiği bir diğer altcoin ise makine öğrenimi protokolü Fetch.ai. FET, Eylül ayı başlarında 1.17 dolar ile yeni bir ATH belirlemişti FET şimdi %35 düşüşle 0.74 dolar seviyesinde yer alıyor. 

Capo’nun listesinde Ethereum tabanlı bir sanal dünya olan The Sandbox da yer alıyor. Yerel token’ı olan SAND, kullanıcıların oyun deneyimlerinden para kazanmalarını sağlıyor ve CoinGecko verilerine göre 0.79 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Analistin radarında yer alan son altcoin ise son günlerde Binance listeleme söylentisi ile gündeme gelen blokzinciri tabanlı e-spor ve video eğlence protokolü Verasity. Yerel token’ı VRA, geçtiğimiz hafta %60 değer kazandı.

Analist Bitcoin hakkında da yorum yaptı ve Bitcoin’in altı haneli fiyatları hedeflediği söyledi. Analist ayrıca altcoin sezonu düşüncesinin nedenini de açıkladı:

“Boğa piyasaları sırasında para Bitcoin’den altcoin’lere akma eğilimindedir, çünkü insanlar açgözlüdür ve her zaman daha fazla kar ister.

Şimdi Bitcoin yükseliş senaryosunu onaylıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde 100 bin dolar ve daha yüksek hedeflerin gerçekleşmesi muhtemel. Bu, insanların rahat etmesi ve altcoin’ler üzerinde spekülasyon yapmaya başlaması için mükemmel bir senaryo yaratacaktır.”

Son zamanlarda altcoin’lerdeki ezilme nedeniyle çok konuşulan Bitcoin dominasyonunu da değerlendirdi ve dominasyonun düşeceğine dair sinyaller gördüğünü söyledi.

Analist, ayrıca hem altcoin sezonunu hem de boğa sezonunu bitirebilecek büyük bir düzeltmenin 2022’nin başlarında gerçekleşebileceğini düşünüyor.


P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem.
P2P Finance is the first ecosystem that introduces an Affiliate / Referral program, with address milestones, to the DeFi industry. The P2P Token has 4 utilities, used to unlock the plethora passive earning opportunities within the platform. More Info - https://p2p.finance
Read the article in Coinkolik

P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem