Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

12/26/2022

·

143 views


Efsane Analist: Bu 3 Altcoin Herkesi Şaşırtacak Güce Sahip!

Popüler kripto para analisti konuştu! Yeni yılda muhteşem bir ralli beklediği üç altcoin projesinden bahseden analist, yatırımcıları heyecanlandırdı. Bu üç altcoin yeni yılın gözdesi olabilir Milyonlarca...

Efsane Analist: Bu 3 Altcoin Herkesi Şaşırtacak Güce Sahip!

Popüler kripto para analisti konuştu! Yeni yılda muhteşem bir ralli beklediği üç altcoin projesinden bahseden analist, yatırımcıları heyecanlandırdı.

Bu üç altcoin yeni yılın gözdesi olabilir

Milyonlarca kripto para kullanıcısının takip ettiği Altcoin Daily hesabı, popüler kripto para analistiyle röportaj yaptı. Ünlü YouTube kanalı Coin Bureau’nun kurucusu Guy Turner, 2023 ayı piyasasında Bitcoin (BTC) dışında yükselmesini beklediği altcoinleri açıkladı. Son aylarda bir çöküş dönemi içerisinde olan kripto piyasasında genel olarak düşüş hareketi hakim. Lider kripto para birimi Bitcoin’den lider altcoin Ethereum’a kadar birçok varlık düşüş yaşarken, Turner yeni yıla dair ümit verici açıklamalarda bulundu.

bitci728-90yeniuye

Why Coin Bureau is BULLISH on #Cosmos..$ATOM #BTC

Watch FULL interview 👇
>> https://t.co/faee8VFDA2 pic.twitter.com/pAcZzsDhZU

— Altcoin Daily (@AltcoinDailyio) December 25, 2022

Binlerce takipçisi olan analist Turner ilk olarak, 24. en büyük piyasa değerine sahip kripto para olan Cosmos’u (ATOM) hakkında konuştu. Etkileyici çıkışı, ulaşılabilirliği ve projenin arkasındaki büyük topluluk nedeniyle ATOM’u sevdiğini söyleyen analist, yeni yılda bu varlıktan bomba bir yükseliş beklediğini dile getirdi. Piyasa takip sitesi CoinMarketCap’e göre ATOM, son yedi günde %3 artışla 9,07 dolardan işlem görmeye başladı. Kripto para, bir yıl önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44,7 dolara ulaşmıştı, şimdilerde ise %80 oranında değer kaybetmiş olsa da analist bu altcoinden umutlu.

Popüler kripto para analisti açıkladı!

Turner’ın bir sonraki seçimi Algorand (ALGO) oldu ve coinin bir sonraki boğa piyasasında tarihi bir yükseliş yaşayabileceğini ekledi. ALGO, dört yıl önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,28 dolara ulaşmıştı. Şu an ise popüler altcoin, 0,1662 dolardan işlem görüyor ve o zamandan bu yana değerinin %95’inden fazlasını kaybetti. Coin Bureau’nun kurucusu ayrıca, insanların kripto ödünç vermesine ve ödünç almasına izin veren merkeziyetsiz finans protokolü olan Aave’yi (AAVE) hakkında da konuştu. Aave, toplam değeri 783.463.116 dolar olan ilk 50 coin arasında yer alıyor. Mayıs 2021’deki 666,86 dolarlık zirvesinden %92 oranında düştükten sonra şimdilerde 55,58 dolardan işlem görüyor.

Efsane Analist: Bu 3 Altcoin Herkesi Şaşırtacak Güce Sahip!

2023’e damga vurmasını beklediği 3 altcoin hakkında konuşan Turner, yatırımcılara oldukça olumlu bir tablo çizdi. Kriptoarena.com olarak da belirttiğimiz üzere ayı piyasasının hakim olduğu kripto dünyası yeni yılda tekrar şahlanabilir. Turner’a ayrıca şu anki en büyük 9. kripto olan Cardano (ADA) hakkında da bazı sorular soruldu. FTX çöküşünden sonra adı skandallara karışan Cardano hakkında konuşan analist, bu kripto varlık için net bir fikri olmadığını dile getirdi. Karışık düşüncelere sahip olduğundan bahseden Turner, ADA’nın geleceği için pek de olumlu konuşmadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/analist-bu-3...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from KriptoArena

See more
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?
KriptoArena
Cardano (ADA) 2023 İçin İyi Bir Yatırım Mı?

12/27/2022

·

64 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X