Logo
Cardano Ecosystem

KriptoArena

09/08/2022

·

283 views


Analist: Bu 2 Altcoin İçin Çok Yakında Ralli Yapabilir!

Kripto para piyasalarının önde gelen analistleri, hem popüler altcoin projesi Cardano (ADA) hem de Lido DAO hakkında kritik yorumlarda bulundu. Analistlere göre yakında gelecek olan Ethereum Merge güncellemesi, yaklaşan iki hard fork’a dayalı olarak bu altcoin projelerinin fiyatını yükseltebilir....

Analist: Bu 2 Altcoin İçin Çok Yakında Ralli Yapabilir!

Kripto para piyasalarının önde gelen analistleri, hem popüler altcoin projesi Cardano (ADA) hem de Lido DAO hakkında kritik yorumlarda bulundu. Analistlere göre yakında gelecek olan Ethereum Merge güncellemesi, yaklaşan iki hard fork’a dayalı olarak bu altcoin projelerinin fiyatını yükseltebilir. İşte detaylar…

“Güncellemeler büyük bir performans artışı sağlayabilir!”

Kripto üzerine içerikler üreten bir YouTube kanalı olan Coin Bureau’nun sunucusu, 2.1 milyon Youtube abonesine seslenirken Cardano (ADA) projesinin fiyatının yaklaşık yüzde 20’lik bir artış göreceğini ve yaklaşmakta olan Vasil Hard Fork’undan önce gelecekte 0.60 dolar seviyelerine ulaşmasını gördüğünü etaylandıran yeni bir video paylaştı. Vasil hard fork’un ağda “büyük bir performans artışı” sağlaması bekleniyor. Birkaç Cardano İyileştirme Önerisini (CIP) içerecek olan büyük bir yükseltmedir.

Vasil Hard Fork, Cardano İçin Dönüm Noktası Olacak mı?

Coin Bureau analistine göre, ADA’nın fiyatı, hard fork ile ilgili beklenti üzerine yükseliyor ve “orta trend yükseliş trendine geri dönmek için” 0,60 dolar işaretine kadar kısa vadeli bir hareket arıyor. Cardano’ya yenilenen ilgi göz önüne alındığında, bu hedefe ulaşmanın “olmamasından daha olası” olduğunu söyledi.

Daha önce kriptoarena.com olarak bildirildiği gibi, Cardano’nun piyasa değeri, ağın merakla beklenen Vasil hard fork’unun önünde 17 milyar dolara yükseldi. Kripto para topluluğu, Cardano’nun ADA’sının fiyatının Eylül ayı boyunca yaklaşık yüzde 35 artmasını bekliyor ve 14.000 kullanıcının kripto para işlemlerini ay sonuna kadar 0,62 dolar olarak gördüğünü gösteren veriler de mevcut.

Bu altcoin projesi hızla yükselebilir!

Coin Bureau’nun sunucusu, yaklaşmakta olan bir hard fork’tan yararlanabilecek başka bir kripto para birimine de baktı: Lido DAO (LDO); kullanıcıların stake edilecek varlıkları yatırmalarına ve bir token destekli stake edilebilen bir dijital varlık. Analiste göre, Lido DAO’nun yönetişim tokeni, “ETH’yi likit, yani takas edilebilir bir şekilde stake etmek için kullanıldığından”, Ethereum’un yaklaşan Merge yükseltmesine göre yüzde 50 artabilir. Protokol ayrıca yakın zamanda “düşük ücretli sıvı staking ve Ethereum, katı şeyler üzerinde ek gizlilik için Aztec Network ile ortaklık kurdu.”

İşte Bu Haftanın Kaybeden Altcoin Projeleri! Toparlanma Gelecek mi?

Lido DAO, yazının yazıldığı sırada, BTC’nin aynı dönemde yaklaşık yüzde 8 düştüğü daha geniş bir kripto para piyasası gerilemesinin ortasında, son 24 saatlik dönemde değerinin yaklaşık yüzde 17’sini kaybettikten sonra yaklaşık 1.8 dolardan işlem görüyor. Coin Bureau, özellikle yakın zamanda, trader’ların Ethereum’un bir Proof-of-Work (PoW) konsensüs algoritmasından bir Proof-of-Stake’e (PoS) geçişine karşı korunmak için kripto para birimini kullanmaya başladıkları için Cardano’nun lider kripto para birimi Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstermeye başlamasını beklediğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on KriptoArena

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoarena.com/analist-bu-2...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from KriptoArena

See more
İşte DOGE, BTC ve Bu 8 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!
KriptoArena
İşte DOGE, BTC ve Bu 8 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!

last Sunday at 9:00 AM

·

45 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X