Analist Benjamin Cowen’e Göre Trader’lar Yakın Zamanda Cardano’nun (ADA) Yükselişini Görebilir

1 week ago    81 views
Telegram LinkedIn
RavenDex, First Cross-Chain Swap DEX On The Cardano Ecosystem

Popüler analist Benjamin Cowen, Cardano’nun (ADA) yeni zirvelere çıkabileceğini ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir videoda Cowen,ADA’nın 2020’nin en düşük seviyesi olan 0.02 dolardan 2.50 dolara çıktıktan sonra piyasada yatay bir durgunluk beklediğini söylüyor.

“Bu, çılgın bir yükselişin ardından ADA’da olacağını tahmin ettiğimiz türden bir şey. Ve döngünün daha da uzun süreceği fikri, uzun bir konsolidasyon aşaması elde etmek mantıklı. 0,02 dolardan 2,00 dolara gidip, genellikle 2,00 dolarda tutulabileceğini piyasaya kanıtlamadan daha yükseğe devam edemezsiniz.”

Bir sonraki kırılmanın ne zaman başlayacağına gelince, Cowan, Cardano‘nun Kasım ortası ile Mart ortası arasında hareket etmesini bekliyor.

“Bu uzun yeniden birikim aşamasının ne kadar sürebileceğini düşündüğümde, şüpheli bir şekilde spekülasyon yapmak zorunda kalsaydım, ADA’yı tutmanın ne anlama geldiğine dair yeni bir paradigma değişimine geçişin muhtemelen bu bölgede bir yerde başlayacağını söyleyebilirim: Kasım ortasından Mart ortasına kadar.”

Ancak ADA başka bir ralliye başlamadan önce Cowen, Bitcoin‘in (BTC) 20 haftalık hareketli ortalamada çizgiyi korumaya devam etmesi gerektiğini vurguluyor. Kasım ayının Cardano’nun patlak verdiği ay olabileceğini düşünüyor.

“Geçen yıl olanlara bakarsanız, ADA Kasım ayının ortasından sonuna kadar boğa piyasası destek bandından ayrıldı. Belki Kasım ortası, en erken bir ralli görebileceğimiz zaman.”


P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem.
P2P Finance is the first ecosystem that introduces an Affiliate / Referral program, with address milestones, to the DeFi industry. The P2P Token has 4 utilities, used to unlock the plethora passive earning opportunities within the platform. More Info - https://p2p.finance
Read the article in Coinkolik

P2P Finance - Maximize your passive income with Cardano's first DeFi ecosystem