Analist Benjamin Cowen, Altıncı En Büyük Kripto Varlığı Analiz Ediyor!

1 month ago    149 views
Telegram LinkedIn

coinprojesi.com ghcjvhvkhAnalist Benjamin Cowen, Altıncı En Büyük Kripto Varlığı Analiz Ediyor! 2

Eylül ayından bu yana önemli bir fiyat düşüşüyle ​​karşı karşıya kalan Cardano (ADA), kripto analisti Benjamin Cowen’e göre nihayet “yaşam belirtileri” gösteriyor.

Cowen, 638.000 YouTube abonesine, kritik ADA’sının 20 haftalık basit hareketli ortalama (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamanın (EMA) birleşimi olan “boğa piyasası destek bandı” dediği şeyin üzerine çıktığını söylüyor.

“Yapmamız gereken iş, ilk önce boğa piyasası destek bandının üzerine çıkmamız gerekiyor ve bakarsanız, 1,94-2,05 dolar seviyelerinde…

Sanki bir nabız var. Nabız var. Bir şeyler yapıyor ama daha gidecek çok yolumuz var dostlarım.”

Benjamin Cowen Cardano Hakkındaki Düşünceleri!

Analist, ADA’nın şimdi ile Mart ayı sonları arasında bir süre sonra yukarı yönlü kırılacağını öngördüğünü söylüyor.

Projeyi oluşturmaktan sorumlu teknoloji şirketi Input Output Hong Kong’un (IOHK) yakın tarihli bir blog gönderisine göre Cardano, Eylül ayında akıllı sözleşme özelliğini devreye aldıktan sonra kullanıcılarda ve işlemlerde önemli bir artış görüyor.

ADA, son 24 saat içinde yaklaşık %9’luk bir artışın ardından yazı yazılırken 1,69 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, piyasa değerine göre altıncı sıradaki kripto varlığı, 2 Eylül’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09$’dan hala %45’ten fazla aşağıda.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 73


FLICKTO 2ND IDO ROUND - hosted on ADAX – IS NOW LIVE!
The Flickto team has partnered with ADAX to host our first IDO round. This is your opportunity to invest in Flickto and obtain FLICK tokens at their lowest possible price. Learn more www.flickto.io
Read the article in Coinprojesi