Logo
Cardano Ecosystem

BitcoinHaber

04/06/2023

·

89 views


Analist: “ADA Satış Duvarını Aşarsa Boğa Rallisine Girebilir” › Bitcoinhaber.net

Akıllı sözleşme platformu Cardano‘nun ($ADA) yerel tokeninin fiyatı, şu anda satılmakta olan 3,85 milyar token’den oluşan “devasa bir satış duvarına” ev sahipliği yapan kilit bir seviyeyi aşmayı başarırsa bir...

Analist: “ADA Satış Duvarını Aşarsa Boğa Rallisine Girebilir” › Bitcoinhaber.net

Akıllı sözleşme platformu Cardano‘nun ($ADA) yerel tokeninin fiyatı, şu anda satılmakta olan 3,85 milyar token’den oluşan “devasa bir satış duvarına” ev sahipliği yapan kilit bir seviyeyi aşmayı başarırsa bir boğa koşusuna girmeye hazırlanıyor.

ADA Yorumları

Popüler kripto para analisti Ali Martinez’e göre, ADA’nın fiyatı, “ileride minimum dirençle karşılaşacağı” için bir boğa rallisi başlatabilmek amacıyla, şu anda aralarında 1,5 milyar doların üzerinde değere sahip 3,85 milyar ADA‘lık bir satış duvarı bulunan 0,40 ve 0,42 dolar seviyelerini aşmak zorunda.

Özellikle kripto para topluluğu, benimsenmesi artmaya devam ederken ve balinalar ağın yerel tokenını biriktirirken bile ADA’nın fiyatının Nisan ayı boyunca düşmesini bekliyor.

Fiyat tahminlerini sunan kullanıcılara göre, katılımcılar ortalama olarak ADA’nın Nisan ayını token başına 0,37 dolardan işlem görerek kapatacağını ve token’ın şu anki fiyatı olan 0,3989 dolardan yaklaşık %7 düşeceğini öngörüyor.

Olumsuz görünüm, Cardano‘nun halk arasında balina olarak adlandırılan büyük yatırımcıların satın alma faaliyetlerinde bir artış gördüğü bir zamanda bile ortaya çıkıyor. Bu büyük token sahipleri geçtiğimiz ay boyunca toplam 150 milyon token ekledi.

ADA Teknik Analiz

Kripto para analisti geçen ayın sonlarında, günlük grafikte bir baş ve omuz modeli oluşturduktan sonra $ADA fiyatının token başına 0,60 $’a çıkabileceğini açıkladı.

Baş ve omuz formasyonu, yükselişten düşüşe trendin tersine dönmesini öngören bir grafik formasyonudur, yani tersine dönmüş bir formasyon düşüşten yükselişe dönüş anlamına gelir.

Bu formasyon, biri diğer ikisinden daha büyük olan ve bir baş ile iki omuzu andıran üç tepe noktasına sahip bir taban çizgisiyle karakterize edilir. En güvenilir trend dönüş formasyonlarından biri olarak kabul edilir.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on BitcoinHaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.bitcoinhaber.net/analist-ada...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from BitcoinHaber

See more
Cardano Yorumları: ADA Fiyatı Nereye Gidecek?  › Bitcoinhaber.net
BitcoinHaber
Cardano Yorumları: ADA Fiyatı Nereye Gidecek?  › Bitcoinhaber.net

05/09/2023

·

42 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics