Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

11/11/2021

·

341 views


Analist Açıkladı: Cardano’da Yer Alan Bu 3 Altcoin Artışa Hazırlanıyor!

Cardano 2021 yılında attığı adımlar ile adından sıkça söz ettirdi. Piyasanın popüler YouTube kanallarında olan Altcoin Daily de Cardano’da yer alan 3 altcoin projesinin yakın zamanda çok ciddi artışlar yaşama potansiyelleri olduğunu dile getiriyor. Ardana (DANA) Ardana, Cardano’ya herhangi...

Analist Açıkladı: Cardano’da Yer Alan Bu 3 Altcoin Artışa Hazırlanıyor!


Cardano 2021 yılında attığı adımlar ile adından sıkça söz ettirdi. Piyasanın popüler YouTube kanallarında olan Altcoin Daily de Cardano’da yer alan 3 altcoin projesinin yakın zamanda çok ciddi artışlar yaşama potansiyelleri olduğunu dile getiriyor.

Ardana (DANA)

Ardana, Cardano’ya herhangi bir ekonomiyi başlatmak ve sürdürmek için gereken gerekli DeFi ilkellerini getirecek merkezi olmayan bir stablecoin merkezi olarak tanımlanabilir. Ardana, on chain varlık destekli bir stablecoin ve bir DEX sunuyor.

Yatırımcıya göre proje, cFund, Morningstar Ventures, Mechanism Capital, Kronos Research, FMFW, MGNR, Selini Capital, Skynet Trading ile birlikte Three Arrows Capital ve Ascensive Assets’i içeren stratejik finansmanda 10 milyon dolar topladı.

Bu noktada yapılan açıklamalarda ise “Ardana iki önemli ürün geliştiriyor: dUSD adında bir stablecoin ve Danaswap adında merkezi olmayan bir borsa.” sözlerini kullanıyor.

Ayrıca stablecoin’in, kullanıcıların ADA gibi Cardano ekosistem token’larına karşı kredi almalarını sağlayacağını da açıklıyor. Öte yandan DEX, kullanıcıların token işlemleri işlemleri yapmasına, dUSD mevduatlarından faiz kazanmasına ve likidite sağlamak için Ardana’nın yerel DANA token’ında ödüller kazanmasına izin verecek.

ADALend (ADAL)

ADALend (ADAL), merkezi olmayan özerk bir kuruluş (DAO) tarafından yönetilen, ölçeklenebilir ve merkezi olmayan bir borç verme protokolüdür.

Protokol, birikmiş varlıkların birden fazla kredi havuzunu finanse etmesini sağlayarak dijital varlıkların sermaye verimliliğini artıracak. Protokol, geleneksel finans sektörüne uygulanabilir bir alternatif olarak DeFi potansiyelini ortaya çıkarmak için Cardano blok zincirini kullanacak.

Kripto analisti ayrıca Adalend‘in geçen ayın başlarında aşırı talep edilen bir seed turuna sahip olduğunu vurguluyor. Özel satış turu hızla tükenirken, birçok yatırımcı özel satıştaki yerlerini garanti altına almak için acele ediyor gibi görünüyor.

SundaeSwap (SUNDAE)

SundaeSwap, Cardano blok zinciri üzerine inşa edilmiş yeni bir DEX olarak karşımıza çıkıyor. Uniswap’a benzer şekilde SundaeSwap, Cardano’da lider DEX olmayı hedefleyen bir Otomatik Piyasa Yapıcısıdır (AMM). Yani, Uniswap Ethereum için ne ise, SundaeSwap Cardano için odur.

Analist proje ile ilgili, “Bu DEX, Cardano ekosistemine gelen umut verici bir proje. Bu proje henüz yayınlanmamış olsa da sosyal medyada epey bir takipçi kitlesi edindiler.” açıklamasını yapıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/analist-acikladi-c...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CoinTürk

See more
Müjdeyi Önden Vermişlerdi Cardano Nihayet Başlattı! ADA Coin Yükselir Mi? › CoinTürk
CoinTürk
Müjdeyi Önden Vermişlerdi Cardano Nihayet Başlattı! ADA Coin Yükselir Mi? › CoinTürk

last Monday at 7:40 PM

·

9 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X