Logo
Cardano Ecosystem

CryptoSvet

10/25/2022

·

232 views


Altcoiny – přehled trhu, ADA se blíží 1týdennímu vrcholu, MATIC na nejvyšším bodu od září

ADA začal týden na týdenním maximu, když token rostl již čtvrtou seanci v řadě. Polygon byl také v zelené barvě a v procesu se dostal nad klíčovou úroveň odporu. Celkově je globální tržní kapitalizace kryptoměn aktuálně o 1,30 %...

Altcoiny – přehled trhu, ADA se blíží 1týdennímu vrcholu, MATIC na nejvyšším bodu od září

ADA začal týden na týdenním maximu, když token rostl již čtvrtou seanci v řadě. Polygon byl také v zelené barvě a v procesu se dostal nad klíčovou úroveň odporu. Celkově je globální tržní kapitalizace kryptoměn aktuálně o 1,30 % vyšší v době psaní této analýzy.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) na začátku týdne stoupal již čtvrtý den v řadě, čímž se posunul blíže k týdennímu maximu.

Méně než 24 hodin po pádu na minimum 0,3498 USD se token dnes vyšplhal na intradenní maximum 0,3646 USD.

Tento krok zaznamenal, že pár ADA/USD dosáhl nejvyššího bodu od minulého úterý, přičemž se v procesu posunul k cenovému stropu.

ada1ADA/USD – denní graf, zdroj: TradingView

Při pohledu na graf zmíněná rezistence 0,3755 USD, které bylo naposledy dosaženo 18. října a zdá se, že je cílem současných býků.

Aby obchodníci znovu získali tento bod, budou muset nejprve vyšplhat na další rezistenci, tentokrát na 14denní index relativní síly (RSI). V době psaní tohoto článku se index pohybuje na 34,57, což je těsně pod odporem 36,50.

Polygon (MATIC)

Dalším tokenem s významným pohybem byl Polygon (MATIC), který vzrostl na vícetýdenní maximum.

Po minimu 0,8284 USD během nedělní seance se pár MATIC/USD včera vyšplhal na maximum 0,9067 USD.

Díky včerejšímu nárůstu se MATIC vyšplhal na nejsilnější bod od 13. září, kdy se token obchodoval za 0,94 USD.

matic1MATIC/USD – denní graf, zdroj: TradingView

Jak je vidět z grafu, pondělní maximum je lehce nad odporem 0,90 dolaru, který platí posledních šest týdnů.

Zdá se zřejmé, že obchodníci se snaží tento strop prolomit, ale nejprve musí být překonána překážka 64,00 na RSI. Zdá se, že 10denní (červená) i 25denní (modrá) klouzavé průměry mají vyšší trend, což by mohlo být známkou dalších čekajícího růstu.

Přehled trhu

Většina altcoinů se během včerejší obchodní seance pokusila dostat dopředu, ale většina byla stlačena zpět. Ethereum například vyskočilo přes 1 360 dolarů, což bylo vlastní vícedenní maximum. Navzdory mírnému poklesu z těchto maxim se ETH stále obchoduje výrazně nad 1 300 USD poté, co se několik dní snažilo získat tuto úroveň zpět.

Binance Coin, Solana, Tron a Avalanche také zaznamenaly menší denními zisky. Cardano přidalo přes 2,5 % a obchoduje se severně od 0,35 USD. Některé nedávné zprávy naznačují, že by aktivum v příštích několika měsících mohlo zdvojnásobit své ocenění v USD.

MATIC zaznamenal největší zisky z altcoinů s větší kapitalizací a obchoduje se blízko 0,9 USD.

Celková tržní kapitalizace kryptoměn zůstala relativně nezměněna. Přidala téměř 1 % a přiblížila se 930 miliardám dolarů.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CryptoSvet

ORIGINAL SOURCE

https://cryptosvet.cz/prehled-trhu-ada-s...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from CryptoSvet

See more
Zakladatel společnosti Cardano otevírá novou nemocnici, kde lze platit Cardanem - CryptoSvet.cz
CryptoSvet
Zakladatel společnosti Cardano otevírá novou nemocnici, kde lze platit Cardanem - CryptoSvet.cz

01/10/2023

·

176 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X