Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

06/23/2023

·

135 views


Yakında Hangi Altcoinler Fiyatını Katlar? İşte Coin İsimleri Kriptokoin.com

Bu yazımızda yakın zamanda hangi altcoinler için fiyat artışının katlı olacağına dair beklentilerine yer vereceğiz. Şimdilik dip seviye olarak ele alınmakta olan kripto paralar var. İlerleyen zamanlardaki...

Yakında Hangi Altcoinler Fiyatını Katlar? İşte Coin İsimleri Kriptokoin.com

Bu yazımızda yakın zamanda hangi altcoinler için fiyat artışının katlı olacağına dair beklentilerine yer vereceğiz. Şimdilik dip seviye olarak ele alınmakta olan kripto paralar var. İlerleyen zamanlardaki hareketliliğin fiyat artışını beraberinde getirme ihtimali var. İşte o coin isimleri.

Cardano’nun fiyat artışı piyasa dinamiklerinden kaynaklanıyor

Altcoinler içinde Cardano’nun (ADA) son dönemdeki yukarı yönlü seyri, tokena özgü gelişmeler ya da temel unsurlardan ziyade dış etkenlere bağlı. Örneğin, Cardano Blockchain Insights’ın Mayıs sonundan bu yana elde ettiği verilerin gösterdiği üzere, ADA cüzdanlarının sayısındaki artış henüz tokenin fiyatı üzerinde doğrudan bir etki yaratmadı. İlginç bir şekilde, mevcut piyasa dinamikleri Bitcoin’e (BTC) yönelik kurumsal ilgideki kayda değer artışla iç içe geçmiş durumda.

altcoinler

Geçtiğimiz hafta, bu artan ilgi BlackRock’ın ilk ABD spot BTC borsa yatırım fonunu (ETF) başlatmak için yaptığı başvuru ile örneklendi. Sonuç olarak, Cardano’nun son yükselişi, Bitcoin’e odaklanan kurumsal ilginin yönlendirdiği daha geniş bir piyasa eğiliminin parçası olarak ele alınmalı. Bu dış piyasa olaylarının Cardano’nun fiyatını nasıl etkilediğini ve kripto ekosistemindeki diğer gelişmelerin gelecekteki büyümesine ve performansına katkıda bulunup bulunmayacağını izlemek çok önemli.

Altcoinler içinde Chainlink’in toparlanma potansiyeli

Altcoinler içinde LINK, merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerinin giderek daha fazla benimsendiği 2020 ve 2021 yıllarında popülerlik kazanan altcoinlerden biri. Bugün, kripto para birimi tüm sektördeki kalıcı düşüş eğiliminden bir darbe aldı. Ancak analist Daan Crypto, Chainlink’in toparlanabileceğine ve yeni yılın en yüksek seviyelerine doğru eğilim gösterebileceğine işaret ediyor. Son zamanlarda, LINK’in fiyatı 9,50 $ gibi yüksek bir seviyeden düştü. Ayrıca bu seviyelerde bir Ortalama Aralık oluşturdu.

Başka bir deyişle, 9.50 dolar, 2023’te LINK’in fiyatı için ağır direnç olarak çalışıyor. LINK’in aşağı yönlü eğilimi sırasında analist, boğaların 5,50 doları savunmayı başardığına inanıyor. Buna göre bu durum kripto para birimi için olumlu bir tahmine işaret ediyor.

altcoinler

Yukarıdaki grafik, LINK boğalarının momentumu devam ettirebilmesi halinde ne olacağına işaret ediyor. Buna göre tokenin 10 dolara kadar yükselebileceğini gösteriyor. Bu hedef, token bir yıldan uzun süredir hareket halindeyken kanalın tepesine karşılık geliyor. Ancak, yatırımcılar tokenin bu direncin üzerine çıkamadığını görmeli. Ayrıca bu zirveye ulaştıktan sonra her zaman büyük kayıplar kaydettiğini unutmamalı. Kısa vadede, kripto piyasasındaki koşullar elverişli olduğu için, LINK yukarı yönlü trendini sürdürmeye hazır görünüyor.

FLOKI’nin fiyat artışı ve arkasındaki faktörler

Altcoinler içinde FLOKI’nin fiyatındaki son artış birkaç faktöre bağlanabilir. Temel nedenlerden biri, genellikle güçlü yükseliş trendlerinin izlediği destek fiyatları etrafında güçlü alım birikimidir. Bu, bir konsolidasyon dönemini genellikle bir yükseliş trendinin takip ettiği piyasada gözlemlenen yaygın bir modeldir. FLOKI’nin fiyat artışına katkıda bulunan bir diğer önemli faktör de resmi FLOKI Twitter hesabı tarafından paylaşılan son güncellemeler.

Tweet’e göre, FLOKI ekibi 2023 yol haritasındaki birkaç önemli vaadi yerine getirmeye yakın. Bunlar arasında FlokiFi Locker için büyük bir yükseltme var. Ayrıca DeFi borç verme ve borç alma entegrasyonu da söz konusu. Diğer taraftan, stake etme, FlokiFi’nin yeniden tasarlanması ve Project TL ve Valhalla mainnet’in piyasaya sürülmesi de yer alıyor. Project TL, herkesin kripto girişimini başlatmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Valhalla mainnet, FLOKI tokenini oyun içi bir ekonomiye entegre ederek token için güçlü bir talep ve fayda yaratacak.

Altcoinler içinde PEPE’nin fiyat artışı ve geleceğe bakış

Altcoinler içinde PEPE fiyatı son günlerde büyük bir artış gösterdi. PEPE Coin’in fiyatı son 7 günde %35’ten fazla artış gösterdi. Bu, PEPE Coin’in son 7 günde %20 artış gösteren Bitcoin’den daha fazla yükselmesini sağladı. PEPE fiyatı 0,0000014 ABD doları değerine yükseldi. Bu fiyat yine Mayıs ortası seviyesinde. Zirve de, Mayıs ayının başında, fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0000037 dolardı. Ancak fiyat şu anda 2 ay öncesine göre çok daha yüksek.

Kriptokoin.com olarak baktığımızda PEPE fiyatı son günlerde yeniden büyük ölçüde yükselmeyi başardı. Çünkü son birkaç gündeki artışların ardından kripto piyasasının krizi sona erdi. Bitcoin’deki güçlü artış birçok altcoinde toparlanmayı tetikledi. Son günlerde PEPE fiyatındaki özellikle güçlü artış mantıklı. Çünkü PEPE Coin, Bitcoin blockchain üzerine inşa edilen BRC-20 tokenlerinden biri. Bu coin grubu Nisan ayında ve Mayıs başında daha büyük bir ilgi gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

AD

@CardanoFeed - Follow us on X (formerly Twitter)

Stay informed with the latest $ADA Cardano news in real time.FOLLOW NOW!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/altcoinler-icinde...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


.

More from Kriptokoin

See more
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com
Kriptokoin
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com

10/31/2023

·

27 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)