Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

10/15/2021

·

478 views


Altcoin Kâhini, Ralli Yapacak 3 Altcoin’i Açıkladı!

Popüler bir kripto stratejisti ve traderı, Bitcoin (BTC) bir sonraki direnç seviyesine doğru ilerlerken üç altcoin projesinin dikkat çekmesini beklediğini söylüyor. Analist, daha önce gerçekleşen tahminleriyle gündeme gelmişti. Analist, Bitcoin ve 3 altcoin’in sıradaki hamlesini açıkladı Kripto alanında Capo...

Altcoin Kâhini, Ralli Yapacak 3 Altcoin’i Açıkladı!

Popüler bir kripto stratejisti ve traderı, Bitcoin (BTC) bir sonraki direnç seviyesine doğru ilerlerken üç altcoin projesinin dikkat çekmesini beklediğini söylüyor. Analist, daha önce gerçekleşen tahminleriyle gündeme gelmişti.

Analist, Bitcoin ve 3 altcoin’in sıradaki hamlesini açıkladı

Kripto alanında Capo olarak bilinen ve daha önce çeşitli tahminleri tutmuş olan analist, 177.400 Twitter takipçisine Bitcoin’in önümüzdeki aylarda 100.000 doları kırmadan önce yakında 60.000 dolara ulaşmasını beklediğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere BTC, sabah saatlerinde kısa bir süreliğine kritik 60.000 dolar seviyesini kırdı. CryptoCapo, daha önce BTC’de 3.500 doları ve XRP’de 0.11 doları işaret ederek bu seviyeleri doğru tahmin etmişti. Ayrıca 2 ay önce, Cardano’nun yükselişini sürdürmeden önce 1.9 dolara ineceğini de öngörmüştü.

Altcoin piyasasına gelince, Capo, Bitcoin’in genel kripto piyasası sınırındaki hakimiyetinin tarihi bir direnç seviyesine ulaştığını gösteren bir grafik paylaşıyor. Trader, ufukta bir miktar kayma olduğuna inanıyor. “LMAO ve bazı insanlar BTC.D (Bitcoin dominansı) yüzde 5 arttığı için ukala davranıyor. İyi şanlar,” diyor

Kaynak: Capo/Twitter

Capo, altcoin sezonu yaşanacağını düşünüyor

Genel altcoin piyasası ısınırken, Capo; Polkadot (DOT) için en büyük potansiyel kazancı görüyor, ardından Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) geliyor. Capo, yükseliş ölçeğini aşağıdaki şekilde ortaya koyuyor:

DOT/BTC mega yükselişte. ADA/BTC çok yükselişte. ETH/BTC yükselişte. Burada BTC.D (Bitcoin hakimiyeti) konusunda iyimser olmak istiyorsanız, bu size kalmış. Ben tamamen altcoin’lerdeyim.

 BTC, DOT ve 8 altcoin

Yazma sırasında, zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü DOT, geçen haftaya göre yüzde 24,9 arttı ve değeri 40,58 dolar oldu. Ölçeklenebilir merkezi olmayan platform ADA, neredeyse bir hafta öncesiyle aynı olan 2,20 dolarda bulunuyor. CoinGecko’ya göre, açık kaynaklı akıllı sözleşme Blockchain’i ETH, geçen Perşembe gününden bu yana yüzde 6,2 arttı ve şu anda 3.813 dolar değerinde. Capo, ayrıca, neden yeni bir altcoin sezonu gördüğünü aşağıdaki şekilde açıklıyor:

Şimdi Bitcoin yükseliş senaryosunu onaylıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde 100 bin dolar ve daha yüksek hedeflerin gerçekleşmesi muhtemel. Bu, insanların rahat etmesi ve altcoin’ler üzerinde spekülasyon yapmaya başlaması için mükemmel bir senaryo yaratacaktır… BTC hakimiyet tablosu (BTC.D) – büyük gizli düşüş eğilimi ortaya çıkıyor ve yeşil destek zayıflıyor. Benim düşünceme göre, 2018’in en düşük seviyelerini (yüzde 36.50) alacak ve altcoin sezonu bu noktada bitebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/altcoin-kahini-3-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptokoin

See more
FLOKI ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri Var!
Kriptokoin
FLOKI ve Bu 15 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmeleri Var!

last Friday at 7:05 PM

·

47 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X