Logo
Cardano Ecosystem

Koin Bülteni

04/30/2024

·

60 views


Altcoin Balinaları, Fiyattaki Trendin Değişmesine Yol Açabilir

Kripto para analiz platformu Santiment'ın verilerine göre Cardano (ADA) fiyatında yeni bir trend değişimi görülebilir. Piyasa değeri bakımından en büyük 11. kripto para olan Cardano'nun fiyatı, bugün genel olarak kripto para piyasasına eşlik ederek %3,5'ten fazla düştü ve 0,43 dolara geriledi. ADA'nın piyasa değeri, 13 Mart'tan beri %40'tan fazla azaldı. Santiment tarafından aktarılan verilere göre Cardano balinaları tarafından yapılan ve en az 100 bin dolar değerinde olan işlemlerin sayısı, günlük olarak bin 776'ya çıkarak 8 Kasım'dan beri hiç olmadığı kadar yükseldi. Analistler, "Balina hareketliliğindeki bu artışlar ile potansiyel fiyat dönüşleri arasında tarihsel olarak bir korelasyon var." yorumunu yaptı.

Altcoin Balinaları, Fiyattaki Trendin Değişmesine Yol Açabilir

Kripto para analiz platformu Santiment’ın verilerine göre Cardano (ADA) fiyatında yeni bir trend değişimi görülebilir.

Piyasa değeri bakımından en büyük 11. kripto para olan Cardano’nun fiyatı, bugün genel olarak kripto para piyasasına eşlik ederek %3,5’ten fazla düştü ve 0,43 dolara geriledi. ADA’nın piyasa değeri, 13 Mart’tan beri %40’tan fazla azaldı.

Santiment tarafından aktarılan verilere göre Cardano balinaları tarafından yapılan ve en az 100 bin dolar değerinde olan işlemlerin sayısı, günlük olarak bin 776’ya çıkarak 8 Kasım’dan beri hiç olmadığı kadar yükseldi.

Analistler, “Balina hareketliliğindeki bu artışlar ile potansiyel fiyat dönüşleri arasında tarihsel olarak bir korelasyon var.” yorumunu yaptı.

Resim

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Koin Bülteni

ORIGINAL SOURCE

https://koinbulteni.com/altcoin-balinala...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Rare Evo: A Blockchain Event

More from Koin Bülteni

See more
Ripple Sonrası Gözde Altcoin’den de Ralli Gelebilir: Alım Fırsatı Paylaşıldı!
Koin Bülteni
Ripple Sonrası Gözde Altcoin’den de Ralli Gelebilir: Alım Fırsatı Paylaşıldı!

last Wednesday at 12:00 AM

·

14 views

Related News

See more

Argentina Digital Nation 2024
Rare Evo: A Blockchain Event
Argentina Digital Nation 2024

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)