Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

05/18/2023

·

170 views


Bu Altcoin Balinaları Binance'e Gidiyor: Coinler Satılıyor! Kriptokoin.com

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere kripto para piyasası, yeni balina aktiviteleriyle harekete geçti. Son olarak aktarılan verilere göre önde gelen altcoin balinaları, dev kripto para borsası Binance...

Bu Altcoin Balinaları Binance'e Gidiyor: Coinler Satılıyor! Kriptokoin.com

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere kripto para piyasası, yeni balina aktiviteleriyle harekete geçti. Son olarak aktarılan verilere göre önde gelen altcoin balinaları, dev kripto para borsası Binance üzerinde ADA ve DOGE’lerini satıyor! İşte detaylar…

Binance’te Cardano balinaları arasındaki transferler artıyor!

IntoTheBlock tarafından aktarılan verilere göre Cardano ağında yaşanan son olağandışı faaliyetler, büyük cüzdanlar arasındaki transferlere bağlanıyor. Büyük ADA sahipleri arasındaki akışta önemli bir artış olduğunu ortaya koyan IntoTheBlock verileri, özellikle Pazartesi gününden Salı gününe kadar 154.75 milyon ADA’lık kayda değer bir artış yaşandığını ortaya koyuyor. Bu da toplam arzın en az yüzde 0.1’ini elinde tutan yatırımcıların cüzdanlarına önemli miktarda token akışı olduğunu gösteriyor. IntoTheBlock’un metodolojisine göre, bu artış token ile güçlü bir satın alma faaliyetine işaret ediyor olabilir.

Büyük ADA balinaların cüzdanlarına girişlerdeki artış, Mayıs başından bu yana görülen en büyük artışa işaret ediyor. Bu artışın söz konusu sahiplerin cüzdanlarından bir çıkışla aynı zamana denk gelmemesi dikkat çekici. Bu da tokenların büyük adresler ya da borsalar arasındaki yeniden dağıtımdan değil, piyasanın kendisinden geldiğini gösteriyor. Bununla birlikte, bu faaliyetin mutlaka olumlu bir sonucu garanti etmediğine dikkat etmek önemlidir. Verilere göre Cardano’da 27 Nisan’da gerçekleşen son büyük yatırımcı dalgalanması sırasında da benzer özellikler gözlemlendi. Bu olayın ardından, ADA’nın fiyatı istikrarlı bir şekilde düştü ve yüzde 8,5’lik bir kayıp yaşadı. Bir diğer yandan son bir haftalık süreçte ADA yüzde 3.4 artış yaşadı ve anlık olarak 0,38 dolardan işlem görüyor fakat belirsizlik hala sürüyor. Bununla beraber herhangi bir satış işlemi, fiyatı hızlı bir şekilde düşürebilir.

Dogecoin balinaları 100 milyondan fazla DOGE taşıdı!

Balinaların büyük aktiviteler gösterdiği bir diğer altcoin ise DOGE olarak açıklanıyor. @DogeWhaleAlert hesabı tarafından aktarılan veriler, 100 milyondan fazla DOGE’nin taşındığını ortaya koyuyor. Verilere göre bu büyük DOGE birikimlerinden biri Binance borsasına gönderildi. Bu, Dogecoin’in son dönemdeki kayıplarının bir kısmını geri alma girişimleri sergilediği sırada gerçekleşti.

Dogecoin Mucidi Uyardı: Bu Altcoin Sıfıra Gidebilir!

DogeWhaleAlert verilerine göre son 20 saat içerisinde beş büyük DOGE transferi yapıldı ve 10 milyon ila 30 milyonn DOGE arasında kripto’nun taşındığı ortaya konuluyor. Son 24 saatlik süreç içerisinde ise DOGE 3.76 dolar seviyelerine yükselse de ardından bir düşüş yaşandı. Bununla beraber DOGE dün sabahtan bu yana yüzde 2.35 değer kazandı. Bu, Binance’e gönderilen 14.835.380 Dogecoin satarak bazı kârları kilitlemek için yeterli. Veriler en büyük transferlerin 30 milyon DOGE’den oluştuğunu ortaya koyarken, en küçüğünün 10 milyon DOGE olduğunu ortaya koyuyor.

Bir diğer yandan 17 Mayıs 2023 tarihinde DOGE’nin yükselişinin arkasında ise sadece balinalar yok. 17 Mayıs 2023 tarihindeki DOGE’nin fiyat artışı, Elon Musk’ın “Doge” hakkındaki bir tweet’e verdiği tepkiyle beraber geldi. Bir Twitter kullanıcısının köpeğini paylaşması ve “DOGE” olarak bahsetmesiyle beraber Elon Musk ve Billy Markus’u etiketlemesi, fiyat seviyelerinde yüzde 3’lük bir artışa yol açtı. Son zamanlarda DOGE için atılan Tweet’ler DOGE fiyatını çok etkilemese de, Elon Musk’ın yakın zamanda Milady Meme Coin’den (LADYS) bahsetmesiyle beraber LADYS, yüzde 12.000’in üzerinde yükseliş yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/altcoin-balinalar...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptokoin

See more
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com
Kriptokoin
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com

10/31/2023

·

202 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)