Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

01/02/2024

·

50 views


Altcoin Analiz: ADA Coin Kaç Dolar Olur? Cardano (ADA) Fiyat Tahmini

ADA Coin fiyatı 0,65 dolar eşiğini aşamıyor ve bugün zayıf biçimde toparlandı. 2024 yılında bugünkü hissiyat büyüyerek devam ederse fiyat 5 doları aşabilir. Orta vadede 0,9 ve 1,24 dolar hedeflerinin ardından 1,61 dolar test edilebilir. Piyasa etkisi: Nötr

Altcoin Analiz: ADA Coin Kaç Dolar Olur? Cardano (ADA) Fiyat Tahmini

Bitcoin güne yüzde 6 kazançla devam ediyor ve kripto para yatırımcılarının yüzü yılın ikinci gününde de gülüyor. Saatler ilerledikçe yatırımcıların heyecanı ETF onayına dair beklenti nedeniyle artıyor. Bu risk iştahını da güçlendirdi. Artan taleple birlikte son 24 saatte birçok kripto para çift haneli kazançlar elde etti. Peki ADA Coin için beklentiler ne yönde?

ADA Coin Kaç Dolar Olur?

22 Milyar dolarlık piyasa değeriyle ADA Coin en büyük sekizinci kripto para konumunda ve ETH Merge döneminde ilk 4’te olduğu günlerden uzaklaştı. 2021 sonunda 3 doları aşan fiyata yaklaşamasa da potansiyel olarak bu bölgeyi aşması 2024 yılında şaşırtıcı olmayacak. Kripto paraların kümülatif değerinin göreceği zirveye bağlı olarak ADA Coin de 3 dolar üzerindeki eşiğini belirleyebilir.

Eğer kripto paralar 6 trilyon doları aşabilirse bu ADA Coin fiyatının 5 doları ve hatta üzerini görebileceği anlamına gelir. Artan kripto para çeşitliliği bir yana 2021 yılında farklı olarak çok daha fazla profesyonel ekipler tarafından yönetilen kripto girişiminin hayatımızda olduğunu hatırlamalıyız.

2021 yılında Ethereum katilleri sınırlıydı ancak 2022 ve 2023 yılında birçok l1, l2 ağı airdrop yaparak tokenlerini dolaşıma soktu ve mainnete geçiş yaptı. Rekabetin kızışacağı 2024 yılında ADA Coin fiyatı da sürprizlerle dolu olacak.

ADA Coin Fiyat Tahmini

Kısa ve orta vadeli görünüme dönersek fiyat şimdilik 0,625 dolardan alıcı buluyor. ETF onayı bekleyen şirketlerin CEO’ları gizemli, heyecan verici mesajlar paylaşıyor ve kripto paralar bu yüzden de hareketli. Bir süredir ADA Coin yatırımcıları dar aralıkta zigzag çiziyor ve 0,64 dolar üzerinde günlük kapanışlar görülmeli.

0,65 ile 0,67 dolar arasındaki engel aşılabilirse ADA Coin yeniden 2022 ilk yarısındaki 0,9 ve 1,24 dolar aralığına tırmanabilir. Bunun üzerindeki kapanışlarsa 1,61 ve 2,15 dolar hedeflerini gündeme getirecek. Şimdilik yatırımcılar daha riskli ve yüksek kazanç vadeden alternatiflere yöneliyor ancak likiditenin bir noktada tekrar majör altcoinlere dönmesi şaşırtıcı olmayacak.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/altcoin-analiz-ada...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano Yatırımcısı Bekliyor! ADA Bu Seviyeyi Aşabilecek Mi?
CoinTürk
Cardano Yatırımcısı Bekliyor! ADA Bu Seviyeyi Aşabilecek Mi?

last Friday at 12:25 PM

·

8 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)