Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

09/14/2023

·

21 views


Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları Şokta - Kriptokoin.com

Haberler Haberler 14 Eylül 2023, 15:30 yayınlandı 14 Eylül 2023, 15:10 güncellendi44 Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları ŞoktaIntoTheBlock tarafından yapılan son on-chain veri analizi, kripto para...

Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları Şokta - Kriptokoin.com

14 Eylül 2023, 15:30 yayınlandı 14 Eylül 2023, 15:10 güncellendi

44

Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları Şokta

Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları Şokta

IntoTheBlock tarafından yapılan son on-chain veri  analizi, kripto para birimi altcoin Cardano ADA ile ilgili olarak çarpıcı bir gerçeğe işaret ediyor. ADA sahiplerinin %95,69 gibi önemli bir kısmının şu anda kayıplarla karşı karşıya olduğunu ortaya koyuyor. Bu durum Cardano topluluğu içinde endişelere yol açıyor. Ayrıca kripto paranın geleceği hakkında tartışmalara neden oluyor.

Altcoin Cardano’nun mevcut durumu

CoinMarketCap tarafından bildirilen en son verilere göre, altcoin Cardano şu anda 0,247524 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içinde ADA 115.965.801 dolar olan işlem hacminde %15’lik bir düşüşe tanık oldu. Ek olarak, Cardano’nun değeri geçtiğimiz gün içinde %0,94’lük bir düşüş yaşadı. Ayrıca haftalık grafiği fiyatta yaklaşık %4’lük bir düşüşü yansıtıyor.

CoinMarketCap sıralamasında altcoin Cardano şu anda 7. sırada yer alıyor. Ayrıca 8 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. ADA coinlerinin dolaşımdaki arzı 35.098.185.063 iken, maksimum arz 45.000.000.000 ADA coin ile sınırlandırılmış durumda. Bu rakamlar, daha geniş kripto para piyasasındaki zorluklarla mücadele eden Cardano ekosisteminde süregelen dinamikler hakkında fikir veriyor.

Cardano’da (ADA) yükseliş görünümü

Cardano’nun son dönemdeki performansına ve ortaya çıkardığı endişelere rağmen farklı yaklaşımlar da var. Buna göre kripto analisti Hashoshi proje üzerinde yükseliş eğilimini sürdürüyor. Yakın zamanda verdiği bir röportajda Hashoshi, altcoin Cardano’nun sorun çözme kabiliyetlerini övüyor. Ayrıca pratik kullanım durumlarının geliştirilmesi ve likiditenin artırılması yoluyla büyüme potansiyelinin altını çiziyor. Hashoshi, altcoin Cardano’nun geleceğine olan güvenini dile getiriyor. Diğer taraftan kripto alanındaki lider konumunu ve belirli kripto topluluklarından destek alan benzersiz sorun çözme yaklaşımını vurguluyor.

Cardano projesi tarafından alınan hem olumlu hem de olumsuz kararları kabul ediyor. Ancak iyileşme potansiyeline inanıyor. Akıllı sözleşme lansmanının gecikmesi benimsenmeyi etkilemiş durumda. Ancak Hashoshi, altcoin Cardano’nun tasarımının gelecekteki büyüme için çok uygun olduğu düşüncesinde. Ayrıca kripto alanındaki diğer projelerden daha iyi performans gösterebileceğini söylüyor. Artan kullanım durumları ve likidite, ADA’yı yeni zirvelere taşıma potansiyeline sahip. Diğer taraftan gelecekteki fiyat artışı spekülasyondan ziyade faydaya bağlı.

Altcoin ADA için diğer analistlerden olumlu görüşler

Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello, altcoin Cardano’nun uzun vadeli büyüme beklentilerine ilişkin yükseliş perspektifini paylaşıyor. Cardano ve Amazon arasında paralellikler kuruyor. Buna göre Gambardello, ADA’nın gelişmiş akıllı sözleşme yeteneklerini, stake etme yardımcı programını ve ölçeklenebilirliğini umut verici geleceğine katkıda bulunan faktörler olarak vurguluyor.

Gambardello, mevcut ADA fiyatını yatırımcılar için cazip bir fırsat olarak görüyor. Ayrıca Amazon’un sektöründeki hakimiyetine benzer şekilde Cardano’nun uzun vadeli başarı potansiyelinin altını çiziyor. Bu iyimser duygu, kriptokoin.com olarak baktığımızda altcoin Cardano’nun yenilikçi özelliklerinin ve stratejik konumunun parlak bir geleceğin önünü açabileceğine inanan analistler tarafından da paylaşılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Hayal Kırıklığı! Bu Altcoin Yatırımcıları Şokta

# altcoin # cardano # Cardano (ADA) # cardano (ADA) analiz # kripto para # kriptopara

AD

NFTxLV - Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Discover the intersection of art and blockchain with NFTxLV, where the world of NFTs collides with the allure of Las Vegas, creating an unforgettable experience for collectors, artists, and enthusiasts alike.GET TICKETS!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/altcoin-ada-yatir...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from Kriptokoin

See more
Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar - Kriptokoin.com
Kriptokoin
Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar - Kriptokoin.com

09/16/2023

·

40 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)