Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

09/12/2023

·

128 views


Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Gizli Mücevher - Kriptokoin.com

Haberler Haberler 12 Eylül 2023, 15:33 yayınlandı 12 Eylül 2023, 15:33 güncellendi58 Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Gizli MücevherAltcoin Cardano (ADA) kripto piyasasındaki genel gerilemenin...

Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Gizli Mücevher - Kriptokoin.com

12 Eylül 2023, 15:33 yayınlandı 12 Eylül 2023, 15:33 güncellendi

58

Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Gizli Mücevher

Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Gizli Mücevher

Altcoin Cardano (ADA) kripto piyasasındaki genel gerilemenin ortasında zorluklarla karşılaşmış durumda. Ancak  önde gelen kripto analistleri geleceği konusunda iyimser olmaya devam ediyor. Yakın tarihli bir röportajda kripto analisti Hashoshi, Cardano’ya ilişkin yükseliş tutumunu dile getiriyor. Ayrıca benzersiz problem çözme yeteneklerini ve ADA’nın fiyatının yükselme potansiyelini vurguluyor.

Hashoshi’nin altcoin Cardano’ya olan güveni

Hashoshi, altcoin Cardano’nun çoğu blockchain ağına kıyasla sorunları ele alma konusunda üstün olduğuna inanıyor. Daha fazla kullanım alanı geliştirildikçe ve likidite Cardano ağına aktıkça, ADA’nın fiyatının büyümeye hazır olduğunu vurguluyor.

Altcoin Cardano’nun son fiyat gidişatı, topluluğu ve yatırımcıları arasında endişelere yol açtı. Proje, son yedi günde %4’ün üzerinde bir düşüş yaşadı. Ayrıca geçtiğimiz ay elde ettiği kazanımların %16’sından fazlasını kaybetti.

Altcoin Cardano’nun kripto alanındaki liderliği

Son dönemde yaşanan zorluklara rağmen Hashoshi, altcoin Cardano’nun kripto alanında lider bir ağ olmaya devam ettiğini söylüyor. Her ne kadar benimsenme konusunda engellerle karşılaşmış olsa da gelecekteki büyüme için yüksek potansiyel görüyor.

Altcoin

Hashoshi, altcoin Cardano’nun benzersiz sorun çözme yaklaşımının onu diğerlerinden ayırdığını söylüyor. Ayrıca belirli kripto grupları arasında popüler hale getirdiğine dikkat çekiyor. Bazı yanlış adımları kabul etmekle birlikte Hashoshi, Cardano’nun tasarım sorunlarını Algorand ve Solana gibi en iyi projelerden daha iyi ele aldığına inanıyor.

ADA’nın kurtarma potansiyeli

Hashoshi, ağ koşullarının iyileşmesi halinde altcoin ADA’nın fiyatının potansiyel olarak fırlayacağını öngörüyor. Yavaş benimsenme oranını Cardano’nun akıllı sözleşme yeteneklerinin gecikmeli olarak piyasaya sürülmesine bağlıyor. Ayrıca bu durumun token fiyatını olumsuz etkilediğini belirtiyor.

Altcoin

Bununla birlikte, altcoin Cardano’nun tasarımının gelecekteki büyümesiyle uyumlu olduğu düşüncesinde. Diğer taraftan kripto alanındaki diğer projelerden daha iyi performans göstereceğini öngörüyor. Daha fazla kullanım alanı ve artan likidite ile ADA dikkat çekiyor. Böylece, spekülasyondan ziyade faydaya dayanarak önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşabilir.

Analistler arasında fikir birliği

Cardano için yükseliş geleceği öngören tek analist Hashoshi değil. Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello, altcoin Cardano’yu kripto alanının Amazon’una benzetiyor. ADA’nın mevcut durumunu Amazon’un 2001’deki hisse senedi fiyatıyla karşılaştırıyor. Buna göre Gambardello, Cardano’nun gelişmiş akıllı sözleşme yeteneklerini, staking faydasını ve ölçeklenebilirliğini büyümesini destekleyen faktörler olarak vurguluyor.

Kriptokoin.com olarak baktığımızda analist altcoin ADA’nın mevcut fiyatının yatırımcılar için cazip bir giriş noktası sunduğunu söylüyor. Ayrıca, tokenin Amazon’un tarihsel yörüngesini yansıtarak uzun vadeli büyümeye hazır olduğunu öne sürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Analist Açıkladı! Bu Altcoin Düşse Bile Gizli Mücevher

# altcoin # cardano # Cardano (ADA) # cardano ada # cardano fiyatı # kripto para # kriptopara

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/altcoin-ada-gizli...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptokoin

See more
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com
Kriptokoin
Hazırlığınızı Yapın! Bu 2 Altcoin Kasım Ayında Parlayabilir - Kriptokoin.com

10/31/2023

·

154 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)