Logo
Cardano Ecosystem

Kriptokoin

12/13/2022

·

172 views


Dikkat: Akıllı Para, Uniswap Bu 6 Altcoin'e Akabilir!

Kriptokoin.com olarak da bildiri-diğimiz gibi, kripto para piyasası bir yıldan fazla bir süredir istikrarlı bir düşüş trendinde. Bununla birlikte çok sayıda kripto para birimi önemli miktarda düşüş yaşadı....

Dikkat: Akıllı Para, Uniswap Bu 6 Altcoin'e Akabilir!

Kriptokoin.com olarak da bildiri-diğimiz gibi, kripto para piyasası bir yıldan fazla bir süredir istikrarlı bir düşüş trendinde. Bununla birlikte çok sayıda kripto para birimi önemli miktarda düşüş yaşadı. Sonuç olarak, yatırımcılar kar kazanabileceği ve kayıplarını telafi edebilecekleri altcoin projelerini araştırmaya başladı. Analistlere göre ise, akıllı para Uniswap ve bu 6 altcoin projesine akacak. İşte analist görüşleri ve 7 altcoin için fiyat tahminleri…

Uniswap (UNI) ve Chainlink (LINK)

Devam eden düşüş trendinin ortasında, Uniswap (UNI) fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44,97 dolardan yüzde 87,06 oranında düştü. Uniswap şuan 5.8 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ayrıca sekiz aylık bir konsolidasyonda sıkışıp kaldı. Analistlere göre bu konsolidasyon boğasal bir hareketle sona ererse fiyat patlama yapabilir. Bununla birlikte 2023’ün ilk çeyreğinin sonuna kadar 13,7 dolara yükselebilir. Bu dirençten bir kopuş, fiyatları takip eden iki çeyrekte 31,5 dolara çıkarabilecek önemli bir toparlanma olasılığına işaret edecektir.

Uniswap

Chainlink fiyatı ise şu anda 6,5 dolardan işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52,8 dolardan yüzde 87,6’lık bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, altcoin fiyatı son sekiz yıldır dikdörtgen bir formasyonda hareket ediyor. 9.6 dolardan bir kopuş önemli bir toparlanmayı tetikleyecek. Analistlere göre piyasa duyarlılığı 2023’te iyileşirse, bu DeFi altcoin’i yıl ortasına kadar 30 doları aşacak.

Uniswap

Aave (AAVE) ve Fantom (FTM)

AAVE fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 666,86 dolardan 91,17’lik bir düşüşe tanık oldu. Bununla birlikte şu anda 58,8 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ancak alıcılar, aylık grafikte yatay bir ralliyi destekleyen 50 dolarlık psikolojik desteği savundu. Yükseliş ivmesi devam ederse, 115 dolardan bir kırılma toparlanmanın erken bir işareti olacaktır. Analistlere göre bahsedilen seviyeden bir kırılma, fiyatı 2023 ortasına kadar 250 dolara itecek.

Uniswap

Fantom, Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,48 dolara ulaştıktı. Sonrasında ise agresif bir düşüşe tanık oldu. Fiyat yaklaşık yüzde 93.47 düşüş gördü. Bununla birlikte şuan 0.22 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ayrıca şuan, 0,194 doların üzerinde konsolide oluyor ve bu da tükenmiş düşüş ivmesini gösteriyor. Ayrıca, söz konusu destekten kaynaklanan potansiyel bir yükseliş, fiyatı 0,8 dolardaki 0,786 Fibonacci geri çekilme seviyesinin desteğine itebilir. Analistlere göre buradan bir kırılma, 2023’ün sonlarına kadar 1,75 dolara kadar toparlanmayı destekleyecek.

Uniswap

Curve Dao (CRV) ve Litecoin (LTC)

Curve Dao fiyatı, Ocak 2022’deki 6,8 dolarlık en yüksek seviyeden yüzde 91,4 düştü. Bu düşüşün ortasında, altcoin fiyatı 0,4 doları yeniden test etti. Ayrıca uzun vadeli birikim bölgesinin üzerinde sürdürülebilirlik gösterdi. Analistlere göre CRV fiyatı 2023 ilk çeyreğinin sonuna kadar 1,57 dolarlık yükseliş görecek. Bu dirençten yükselen bir kırılma, önümüzdeki yıl 3,5 doları aşacak bir fiyat rallisini destekleyebileceğinden, elde edilmesi gereken önemli kilometre taşı olacaktır.

Mevcut verilere göre, Litecoin (LTC) son 12 aydır düşüş döngüsünde. Analistler, LTC’nin olumlu bir görünüme sahip olduğunu ve gelecekte olumlu bir eğilim (boğa koşusu) olacağını tahmin ediyor. Ayrıca analistler, LTC’nin 2018 veya 2021’de olduğu gibi getiri sağlamayabileceğini söyledi. Ancak yine de yatırımlardan makul bir getiri oranı beklenebileceğini belirtiyorlar.

Listede Uniswap ve diğerlerinin arasında bu altcoin de var: Cardano (ADA)

Analistlere göre İyi bir getiriye sahip kripto para birimleri arıyorsanız, Cardano (ADA)’yu inceleyebilirsiniz. Analistler ADA’nın patlama yapabileceğini düşündüklerini açıkladı. Cardano şu anda bir yıllık bir süre içinde 2 dolardan 0,3608 dolara düştü. Analistlere göre mevcut yatırımınızın gelecekte devalüe edilme olasılığı yüksektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Kriptokoin

ORIGINAL SOURCE

https://kriptokoin.com/akilli-para-unisw...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Kriptokoin

See more
Cardano, SHIB ve BNB İçin Çok Kritik Tahminler Yapıldı!
Kriptokoin
Cardano, SHIB ve BNB İçin Çok Kritik Tahminler Yapıldı!

last Sunday at 5:27 PM

·

8 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics