Logo
Cardano Ecosystem

Kryptomagazin SK

04/05/2023

·

67 views


Tieto kryptomeny by mali v najbližšom období stúpať na cene

Aké kryptomeny momentálne nakupovať. Zdroj: shutterstock.com/FellowNeko/ezphotoV súčasnosti bitcoin čelí kľúčovej rezistencii na zóne 29 000 dolárov a otázkou zostáva, či bude rastúci trend pokračovať alebo...

Tieto kryptomeny by mali v najbližšom období stúpať na cene
Aké kryptomeny momentálne nakupovať
Aké kryptomeny momentálne nakupovať. Zdroj: shutterstock.com/FellowNeko/ezphoto

V súčasnosti bitcoin čelí kľúčovej rezistencii na zóne 29 000 dolárov a otázkou zostáva, či bude rastúci trend pokračovať alebo nie. V minulosti sme boli svedkami prelievania kapitálu medzi jednotlivými kryptomenami a preto je vysoko pravdepodobné, že počas ďalšieho bullrunu bude cena mnohých altcoinov prekonávať zisky bitcoinu. Do akých kryptomien sa oplatí investovať na najbližšie obdobie?

Altcoiny prekonajú ziskovosť bitcoinu

V januári a marci bitcoin vytvoril silný rastúci trend a to spôsobilo vzostup dominancie najväčšej digitálnej meny. Počiatočná fáza bullrunu je typická hlavne ziskovosťou bitcoinu a až v pokročilej fáze sa začínajú zisky z bitcoinu prelievať do vysoko kapitalizovaných mincí.

Ako vidíme na grafe podľa TradingView, dominancia BTC narazila na rezistenciu v oblasti 48 % a pod týmto pásmom sa nachádza už 2 roky. Je preto pravdepodobné, že k podobnému scenáru dôjde aj teraz. Viac sa o analýze dominancie môžete dočítať v článku Čaká nás altcoinová sezóna? Rast dominancie bitcoinu čoskoro skončí.

Bitcoin dominancia narazila na rezistenciu
Bitcoin dominancia narazila na rezistenciu. Zdroj: TradingView

V prípade, že začne dominancia opäť klesať, môžeme očakávať dva scenáre: buď bude bitcoin stúpať pomalšie ako altcoiny alebo bude klesať rýchlejšie ako altcoiny. A tu sa dostávame k otázke, do akých kryptomien investovať v prípade, že bude bullrun pokračovať.

Top 3 kryptomeny

Je pravdepodobné, že súčasným tempom dominancia bitcoinu nevydrží rásť a altcoiny najbližšie mesiace zaznamenajú vyššie zhodnotenie. Predovšetkým hovoríme o ethereu, cardane a binance coine. Dobrou voľbou sú aj ostatné vysoko kapitalizované mince, z ktorých sa následne budú zisky prelievať do nízko kapitalizovaných mincí.

Pre čitateľov sme vytvorili Discord komunitu, kde každý deň prispievame s hodnotným obsahom. Pridaj sa cez tento odkaz. Tie najaktuálnejšie novinky sleduj na našom Instagrame a Facebooku.

Už skôr sme vás informovali o najlepších kryptomenách, ktoré držať v ďalšom bullrune. Analýza sa opiera o niekoľkonásobne vyššiu ziskovosť kryptomien v porovnaní s BTC aspoň dva bullruny po sebe. Najlepšou voľbou preto vychádzajú tokeny ETH, ADA a BNB.

Mohlo by ťa zaujímať: Najziskovejšia kryptomena týždňa prekonáva ziskovosť celého trhu

AD

NotifyLog.com - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT NOW!


Read Original Article on Kryptomagazin SK

ORIGINAL SOURCE

https://kryptomagazin.sk/ake-kryptomeny-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Kryptomagazin SK

See more
Ktoré kryptomeny sa oplatí držať počas ďalšieho bullrunu?
Kryptomagazin SK
Ktoré kryptomeny sa oplatí držať počas ďalšieho bullrunu?

04/21/2023

·

53 views

Related News

See more

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)