Logo
Cardano Ecosystem

Bithub

03/08/2024

·

108 views


AI prognozuje cenę Cardano na koniec marca 2024 roku. Przełamanie w końcu nastąpi? | BitHub.pl

Przez Kostka Ostatnia aktualizacja mar 8, 2024 231 Sytuacja na rynku kryptowalut jest w ostatnich tygodniach wyjątkowo sprzyjająca. Dla wielu projektów to może być dobra...

AI prognozuje cenę Cardano na koniec marca 2024 roku. Przełamanie w końcu nastąpi? | BitHub.pl

Przez Kostka Ostatnia aktualizacja mar 8, 2024 231

FlyingAtom Kantor 420

Sytuacja na rynku kryptowalut jest w ostatnich tygodniach wyjątkowo sprzyjająca. Dla wielu projektów to może być dobra okazja do osiągnięcia ważnego kamienia milowego. Jednym z takich tokenów z pewnością jest Cardano, który wciąż walczy o osiągnięcie poziomu 1 USD. Czy do końca bieżącego miesiąca można liczyć na jakieś pozytywne ruchy cenowe?

AI szacuje kurs Cardano na koniec marca 2024 r.

Cardano (ADA) ma za sobą kilka interesujących miesięcy, w trakcie których okresy wzrostu przeplatały się z momentami mało przyjemnej korekty. Jednak ostatnie tygodnie są całkiem udane dla rynku, głównie za sprawą Bitcoina, który osiągnął nowe ATH. Dodatkowo optymizm nakręca fakt, że wciąż jesteśmy przed halvingiem największy kryptowaluty.

Analitycy „Finbold” postanowili zapytać AI, o to, czy Cardano utrzyma trend wzrostowy do końca marca. Oparte na sztucznej inteligencji algorytmy predykcyjne PricePredictions, platformy specjalizującej się w prognozowaniu przyszłych cen różnych aktywów, prognozują, że Cardano prawdopodobnie będzie kontynuował wzrost przez cały marzec.

Algorytmy AI szacują, że wzrost będzie miał powolną, ale stałą trajektorię. Ten spokojny ruch może spowodować, że token wzrośnie o 6,22% w ciągu 3 tygodni i osiągnie poziom 0,781823 USD w dniu 31 marca.

Zobacz też: Ten topowy altcoin pobił ważny rekord. Rodzi się kolejna gwiazda gotowa do wzrostu?

ADA utrzyma wzrosty w kolejnym miesiącu?

Budujące dane ujawnia również TradingView, którego prognozy dla ADA są również optymistyczne. Wyniki oparte na dziennym i miesięcznym wskaźniku wydajności tokena wyświetlają „kup”. Z kolei oscylatory rejestrują „neutralny”, a średnie kroczące pokazują „silny zakup”. Ponadto wyniki z ostatnich tygodni pokazują, że Cardano sukcesywnie się umacnia.

Wykres cen Cardano pokazuje, że ADA w 2024 r. generalnie rośnie. Od początku roku wzrost wynosi 20,91%. Natomiast w ostatnich 30 dniach wzrost cen ADA wyniósł aż 39.16%. Jednak ostatni tydzień pokazuje pewne spowolnienie. W ciągu ostatnich 7 dni ADA wzrosła o 8,30%, a w poszczególnych dniach notowano nawet minimalne, ale jednak spadki.

Mimo wszystko, zarówno społeczność ADA, jak i cały rynek pozostają w dobrych nastrojach z uwagi na fakt, że przed nami wciąż jest halving Bitcoina. Oczekuje się, że będzie to katalizator dla całego rynku kryptowalut.

Zastrzeżenie: Niniejszy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom

BlogPrezesa

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Bithub

ORIGINAL SOURCE

https://bithub.pl/kryptowaluty/ai-progno...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Bithub

See more
Niepozorne altcoiny, które w 2024 roku mogą przynieść znaczne zyski. To one zrewolucjonizują rynek? | BitHub.pl
Bithub
Niepozorne altcoiny, które w 2024 roku mogą przynieść znaczne zyski. To one zrewolucjonizują rynek? | BitHub.pl

04/08/2024

·

119 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)