Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

12/05/2022

·

188 views


ADA Uzun Vadeli Fiyat Tahmini – 5 Aralık 2022

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin ADA‘yı da vurdu. ADA, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 0,3 değer kazandı. ADA, şu sıralar 0,1 dolar seviyesinden işlem görse de 2021’de 2,9 dolar...

ADA Uzun Vadeli Fiyat Tahmini – 5 Aralık 2022

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin ADA‘yı da vurdu. ADA, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 0,3 değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ADA, şu sıralar 0,1 dolar seviyesinden işlem görse de 2021’de 2,9 dolar bandında ATH’sini yapmıştı. Kripto topluluğunun en sevdiği coin’lerden olan ADA’nın fiyat tahminlerini derledik.

Cardano (ADA) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Cardano, kripto para transferi için kullanılabilecek ADA kripto sistemine sahip bir platformdur. Bu kripto para, paranın geleceğini temsil eder ve kriptografi ile beraber güvenli olması garanti edilen hızlı, doğrudan transferleri mümkün kılmayı hedefler.

adaCardano’nun yıllara göre fiyat tahmini

Şu anki görünüm ele alındığında ADA için yıl sonunda çok çok yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi Cardano fiyatına da olumsuz yansıyor.

Cardano için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 0,35 dolar iken minimum değer ise 0,31 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 0,51 dolar iken maksimum 0,57 dolar. 2024’e baktığımızda 0,78 dolar ile 0,91 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. ADA ATH’sine (All Time High) ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise analist görüşleri bize 2027 yılını işaret ettiğini görüyoruz. 2028’de ADA’nın tahmin edilen minimum değeri 3,63 dolar iken maksimum değeri ise 4,28 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak ADA’nın en yüksek biçilen değerinin 12,53 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

AD

NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

NotifyLog is a powerful tool for events tracking and analytics. It helps you to track events from your website, mobile app, and server.CREATE YOUR FREE ACCOUNT


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/ada-uzun-vadel...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Coinkolik

See more
Cardano Kurucusu Hoskinson, Medya Patronu mu Oluyor?
Coinkolik
Cardano Kurucusu Hoskinson, Medya Patronu mu Oluyor?

02/25/2023

·

29 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more
WingRiders Governance Token


    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics