Logo
Cardano Ecosystem

CryptoSvet

07/31/2022

·

357 views


ADA na šestiměsíčních minimech v sentimentu a objemu

V těchto dnech je objem obchodování a počet tweetů o Cardanu (ADA) nejnižší za šest měsíců. TIP: Harmony odhalil “zajímavý” plán na odškodnění uživatelů, kteří přišli o finanční prostředky při hackerském útoku ADA, nativní kryptoměna blockchainu Cardano, je zpět...

ADA na šestiměsíčních minimech v sentimentu a objemu

V těchto dnech je objem obchodování a počet tweetů o Cardanu (ADA) nejnižší za šest měsíců.

ADA, nativní kryptoměna blockchainu Cardano, je zpět na minimech před šesti měsíci

Na Twitteru to odhalil The TIE, když zveřejnil graf ukazující jasný sestup, který začal již na začátku roku, s krátkým odrazem mezi březnem a dubnem.

zdroj: Twitter

Nejpřekvapivější je objem obchodů, jehož denní průměr za měsíc doslova spadl pod 900 milionů dolarů z 2 000 milionů na začátku roku.

Naproti tomu průměrný denní objem tweetů klesl v červenci na 4 000 ve srovnání s 8 000 na začátku roku a vrcholem 11 000 mezi březnem a dubnem. Také cena už nějakou dobu trpí, a to natolik, že ve srovnání s maximy z loňského září je stále o 82 % nižší

Ukázalo se, že cenový graf nelze dokonale překrývat s obchodními objemy nebo tweety, ale trend ve střednědobém horizontu je v zásadě stejný. Klesající trend je zejména lineárnější, pokud jde o cenu, zatímco zaznamenal prudké výkyvy, pokud jde o objemy směny.

TIE také poukazuje na to, že velmi brzy dojde na hard fork Vasil, který by teoreticky měl výrazně zlepšit zážitek ze Smart kontraktů na Cardano, a proto se zdá zvláštní, že ani objem tweetů se zásadně nezvyšuje.

Samozřejmě to není jen Cardano, které si v posledních měsících vedlo špatně, pokud jde o objemy obchodování nebo tweetů, i když v minulosti obvykle, když se chystaly velké události, jako je hard fork Vasil, vždy dokázalo vytvořit výrazný nárůst zájmu. Hodnota ADA také výrazně neroste.

To vše by se mohlo změnit v případě prudkého nárůstu ceny po hard forku, i když typicky k tomuto typu růstu dochází před událostí, která jej má způsobit.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on CryptoSvet

ORIGINAL SOURCE

https://cryptosvet.cz/ada-na-sestimesicn...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from CryptoSvet

See more
Proč padají kryptoměny? Tyto aktiva se stále drží
CryptoSvet
Proč padají kryptoměny? Tyto aktiva se stále drží

11/21/2022

·

87 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X