Logo
Cardano Ecosystem

Kriptoteknikhaber

11/14/2023

·

53 views


ADA, Hacim Arttıkça %20 Artış Gösteriyor - Kripto Teknik Haber

Cardano (ADA) Cardano (ADA) grafiklerde dikkat çekici bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Dijital varlık yakın zamanda fiyatında önemli bir yükselişe tanık oldu; bu yükseliş, işlem hacmindeki artışla da...

ADA, Hacim Arttıkça %20 Artış Gösteriyor - Kripto Teknik Haber

Cardano (ADA) grafiklerde dikkat çekici bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Dijital varlık yakın zamanda fiyatında önemli bir yükselişe tanık oldu; bu yükseliş, işlem hacmindeki artışla da desteklendi ve bu da piyasada güçlü bir satın alma ilgisi olduğunu gösteriyor.

Binance’teki ADA/USDT günlük grafiği bu ivmeyi yansıtıyor; ADA’nın fiyatı keskin bir şekilde artıyor ve şu anda 0,3690 dolar civarında seyrediyor. Fiyatın, uzun vadeli trendin gücünü ölçmek için yaygın olarak kullanılan göstergeler olan 50 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamaların oldukça üzerinde olması dikkat çekicidir. Bu ortalamaların üzerindeki konumlandırma genellikle güçlü bir yükseliş eğilimine işaret eder.

Bu yükseliş sırasındaki hacim profili daha yakından incelendiğinde, fiyat artışıyla bağlantılı olarak ticaret faaliyetlerinde önemli bir artış olduğu ortaya çıkıyor. Bu artan hacim, artan yatırımcı güveninin bir kanıtıdır ve fiyatın yükseliş eğilimine devam edebileceğini göstermektedir.

ADA bu yükselişi sürdürürse mevcut fiyat seviyesinden %20’lik bir artış mümkün görünüyor. Mevcut destek seviyelerinin sabit kalması ve piyasa duyarlılığının boğalar lehine kalması koşuluyla bu, fiyat hedefini 0,44 dolara yakın bir yere yerleştirebilir.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on Kriptoteknikhaber

ORIGINAL SOURCE

https://www.kriptoteknikhaber.com/ada-ha...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Kriptoteknikhaber

See more
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber
Kriptoteknikhaber
Cardano Sadece İki Ayda Dört Milyon İşlem Kaydediyor - Kripto Teknik Haber

02/03/2024

·

29 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)