Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

05/23/2024

·

113 views


ADA Coin İçin Güncel Senaryo Neye İşaret Ediyor? Cardano (ADA) Yorum

ETH ETF potansiyel ihraççıları dosya güncellemelerine devam ediyor. ADA Coin tutan adreslerin sayısı artıyor ve görünüm pozitif. 0,5388 ila 0,5709 dolar aralığı yakında test edilebilir. Büyük ralli bu seviyelerin üzerinde tetiklenebilir. Piyasa etkisi: Nötr

ADA Coin İçin Güncel Senaryo Neye İşaret Ediyor? Cardano (ADA) Yorum

Desktop Ad

Mobile Ad

Bitcoin fiyatı 69.500 dolar üzerinde ve ADA Coin 0,48 dolar sınırında oyalanıyor. Kripto paraların geneli için iyi bir hafta. SEC kısa süre içinde ETH ETF için kararını açıklayacak ve yatırımcılar volatilite de çarpan etkisi bekliyor. Peki Cardano (ADA) için güncel tahminler ne yönde?

Cardano (ADA)

ADA Coin için destek seviyelerinde hareketlilik var. İlk olarak dört saatlik grafikte 0,478 dolarlık destek korunuyor. Bu ilk destek seviyesi ve bunun altında kırılma fiyatta güçlü düşüş senaryosunu tetikleyebilir. Üzerinde kapanışla yükseliş hikayesini destekleyecek. Eğer düşüş hızlanırsa ikinci durak 0,458 dolarda bulunuyor.

Günlük grafikte 0,4870 dolar yükseliş trendinin devamı için kilit önem arz ediyor. Günlük grafikteki Ichimoku Cloud içine girebilirse bu durumda fiyatın 0,5388 ila 0,5709 dolar aralığını hedeflediğini görebiliriz. Mevcut seviye günlük grafikte yükseliş senaryosunu destekleyecek türden.

ADA Coin Tahminleri

Cüzdanında ADA Coin tutan yatırımcıların sayısı artmakta. Bu ayı piyasalarında ciddi bir sorundu çünkü yatırımcı sayısı azalıyor hızlı biçimde satışlar sürüyordu. Bugünlerde ADA Coin bakiyesi olan adreslerinin sayısındaki artış genel piyasa hissiyatındaki toparlanmayla birlikte yatırımcıların yükselişe olan inancını teyit ediyor. Bu kısa vadeli fiyat beklentisi için olumlu bir detay.

ADA’nın benimsenme oranı da boğalarının lehine sinyal veriyor. Uzun vadeli büyüme eğiliminin korunması ve kısa vadede olası direnç testleri için buradaki pozitif hava da önemli. Şimdi ETH ETF haberinin gelmesiyle birlikte eğer BTC 73.777 dolar ve ötesindeki tüm zamanların yeni rekorunu hedeflerse ADA Coin için 0,5388 ila 0,5709 dolar seviyesine odaklanılabilir.

Bu seviyelerin olası güçlü ralli ortamında kırılması çok daha büyük yükselişlerin habercisi olabilir. Nitekim 6-7 haftadır devam eden satışların ortasında önemli ölçüde kan kaybeden boğaların tekrar ilk çeyrektekine benzer ralliler yaşamak için ihtiyaç duyduğu şey de bu.

Mevcut şartlarda BTC fiyatı 69.500 doları korumalı ve yazı hazırlandığı sırada fiyat bu bölgenin etrafında oyalanıyor. Büyük bir negatif gelişme yok ve ETH ETF için potansiyel ihraççılar halen dosya güncellemelerine devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Mobile Ad

Desktop Ad

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/ada-coin-icin-gunc...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Balinalar ADA Satmaya Devam Ediyor: İşte Cardano Cephesinde Yaşananlar
CoinTürk
Balinalar ADA Satmaya Devam Ediyor: İşte Cardano Cephesinde Yaşananlar

06/06/2024

·

85 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)