Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

09/01/2023

·

35 views


ADA Coin Fiyatı Kaç Dolar Olacak? Güncel ADA Coin Grafik Yorumu! › COINTURK

Özet ADA Coin fiyatı 0,238 dolar desteğini tutamazsa satışlar derinleşebilir. Güncel grafik 0,22 ve 0,2 dolara kadar düşüşün devam edebileceğini gösteriyor. BTC düşüş ihtimali artarken ADA Coin...

ADA Coin Fiyatı Kaç Dolar Olacak? Güncel ADA Coin Grafik Yorumu! › COINTURK

Özet

  • ADA Coin fiyatı 0,238 dolar desteğini tutamazsa satışlar derinleşebilir.

  • Güncel grafik 0,22 ve 0,2 dolara kadar düşüşün devam edebileceğini gösteriyor.

  • BTC düşüş ihtimali artarken ADA Coin yatırımcılarının iştahı azalıyor.

  • Piyasaya etkisi: Negatif

Piyasa değerine göre en büyük altcoinler arasında olan Cardano (ADA) yeni diplere doğru koşmaya başladı. Bitcoin fiyatındaki negatiflik ve halving öncesi fiyatın negatif performans gösterme ihtimali yatırımcıları tedirgin ediyor. Endişe verici olan şey fiyatın mevcutta kritik bir desteğin eşiğinde oluşudur.

ADA Coin Kaç Dolar Olur?

Ayı flama formasyonu genellikle, düşüş momentumunu yenilemek için satıcıların kısa bir ara vermesini sağlayan yerleşik bir düşüş trendinde görülür. Piyasadaki satış eğiliminin devam etmesiyle birlikte, altcoin fiyatı 30 Ağustos’ta formasyon destek trend çizgisinden bir kırılma gösterdi. Bu kırılma, piyasa katılımcılarına açığa satış fırsatı sağlayan düşüş eğiliminin devam edeceğine işaret ediyor.

Popüler altcoin eğer satıcılar güçlü kalmaya devam ederse 0,238 doların altında 0,22 dolara gerileyebilir. RSI gösterge eğiminin %40 seviyesinin altına düşmesi güçlü düşüş momentumunu yansıtmaktadır. ADA fiyatı, 20 günlük EMA eğiminden dinamik bir dirence tanık oluyor.

ADA Coin Grafik Yorumu

Cardano son birkaç gündür 0,28 dolar ile 0,24 dolar arasında seyrediyor. Boğalar 29 Ağustos’ta fiyatı aralığın üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeleri sürdüremedi. Bu durum kısa vadeli boğaları pozisyonlarından çıkmaya teşvik etmiş olabilir. Satışlar daha da arttı ve fiyat 31 Ağustos’ta yükseliş trendi çizgisinin altına düştü. Ayılar bundan sonra ADA/USDT çiftini 0,24 dolar desteğinin altına çekmek için mücadele edecek.

Fiyat 0,24 dolardan toparlanırsa, parite bir süre daha aralık içinde konsolide olmaya devam edebilir. Aksine fiyat 0,24 doların altına düşerse 0,22 dolara ve nihayetinde 0,20 dolara doğru bir düşüşün başlangıcını işaret edecektir.

BTC ilerleyen saatlerde eğer 25.400 dolar altında kapanışlar yaparsa bu durum 0,2 dolar senaryosunu destekler. BTC için negatif senaryo 23,500 ve 22.000 dolara kadar düşüş öngörüyor. Birçok uzman azalan talebi gerekçe göstererek fiyatın önümüzdeki günlerde satıcıların kontrolünde kalacağını tahmin ediyor.

AD

Cardano Catalyst Project - Discover and Vote for our proposals in Fund 10 by Sep 14th, 2023 11:00 UTC

If you are you using your ADA to vote in Cardano’s Project Catalyst don’t forget to voice your vote. We would be excited if you can see, comment, share and vote for us. Our Proposals.VOTE FOR US!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/ada-coin-fiyati-ka...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

More from CoinTürk

See more
En Büyükler Arasındaki Kripto Yüzde 30 Yükselebilir! › COINTURK
CoinTürk
En Büyükler Arasındaki Kripto Yüzde 30 Yükselebilir! › COINTURK

last Friday at 6:15 PM

·

12 views

Related News

See more
NFTxLV | Sep 29 - Oct 1, 2023 | Las Vegas Convention Center

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)