Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

02/06/2024

·

50 views


ADA Coin Fiyatı İçin 6 Şubat Yorumları

ADA Coin fiyatı günlük ve 2 saatlik grafikte düşüş sinyalleri veriyor. RSI toparlanabilirse düşüş eğilimi tersine dönebilir. Düşüş tarafından 0,41 ve tersi istikamette 0,53 dolar hedeflenebilir. Piyasa etkisi: Nötr

ADA Coin Fiyatı İçin 6 Şubat Yorumları

Çok geç başlayan yükseliş oldukça erken sona erdi ve Spot Bitcoin ETF coşkusunun ortasında en şansızlardan biri Cardano oldu. Gecikmeli yükselişin ardından fiyat tekrar 0,5 dolar eşiğinin altında görünüm pek de pozitif değil. Peki güncel fiyat tahminleri bize ne anlatıyor? İşte detaylar.

Cardano (ADA)

Aralık 2023 tarihinden bu yana ADA Coin fiyatı günlük grafikte direnç trend çizgisi altında düşüyor. 23 Ocak tarihinde 0,45 dolara kadar fiyatı çeken ayılar baskın satış eğiliminin avantajıyla uzun süredir fiyattaki negatifliği lehlerine kullanabiliyor. Geçtiğimiz yılın son çeyreğindeki sürpriz toparlanmayı bir kenara koyarsak ADA Coin fiyatının çok uzun süredir bu negatif eğilimin etkisinde olduğunu görürüz.

Daha sonra destek çizgisini geri alsa da ADA Coin fiyatı yazı hazırlandığı sırada 0,497 dolar bölgesinde oyalanmaya devam ediyor. XRP Coin ile neredeyse eşitlenen fiyat son kazanımların hızlı biçimde nasıl kaybedildiğini gözler önüne seriyor.

Günlük grafikteki RSI ise devam eden baskın satışları teyit eder nitelikte nötr bölgenin altında bulunuyor. Yine de mevcut görünümü BTC ve kümülatif değer grafiği de henüz yön tayin edemediğinden ADA Coin için kesin bir projeksiyon sunmuyor.

ADA Coin Fiyat Tahmini

İki saatlik kısa vadeli grafik okumaları ADA Coin için baskın düşüş eğilimine dikkat çekiyor. Son toparlanmanın ardından 23 Ocak tarihinde burada yükselen trend çizgisini aşağı yönlü kırdı ve yukarı yönlü hareketin kısa vadede sona erdiği teyit edilmiş oldu.

Bu grafikte de RSI’da hafif bir toparlanma olsa da nötr bölgenin altındaki seyir sürüyor. Diğer taraftan Altcoin Daily önümüzdeki 2 yıl içinde ADA Coin fiyatının 4-5 dolara kadar yükselebileceği tahmininde bulundu. Ancak artan rekabet ortamı, akıllı sözleşme platformlarının sayısındaki artış ve Cardano’nun yavaş gelişimi bu varsayımın fazla iyimser olabileceğini gösterebiliyor.

ADA düşmeye devam ederse, %5 daha kayıpla 0,47 dolar bölgesine inebilir. İlk destek 0,47 dolarda ve bunun altındaki kapanışlar 0,41 dolara kadar düşüş gelebilir. Diğer taraftan destek trend çizgisinin geri alındığı senaryoda 0,53 dolara toparlanma görebiliriz.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/ada-coin-fiyati-ic...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano (ADA) Fiyatı Düşer Mi? Ünlü Analistten Korkutan Açıklama!
CoinTürk
Cardano (ADA) Fiyatı Düşer Mi? Ünlü Analistten Korkutan Açıklama!

last Friday at 11:00 PM

·

13 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)