Logo
Cardano Ecosystem

Coinkolik

11/01/2023

·

119 views


ADA coin fiyat tahmini: Kasım ayı için iki ihtimal var

Son birkaç haftadır yükseliş seyrini sürdüren ADA token için Kasım ayı beklentileri pozitif yönde. İki farklı senaryo üzerinde durulan token, yatırımcıların ilgisini çekmeyi sürdürürken yeni aya heyecan...

ADA coin fiyat tahmini: Kasım ayı için iki ihtimal var

Son birkaç haftadır yükseliş seyrini sürdüren ADA token için Kasım ayı beklentileri pozitif yönde. İki farklı senaryo üzerinde durulan token, yatırımcıların ilgisini çekmeyi sürdürürken yeni aya heyecan verici bir başlangıç yaptı.

Heyecan verici başlangıç

Cardano yatırımcıları Ekim ayına mutlu bir şekilde veda ederken, Kasım ayı popüler kripto para biriminin fiyat tarihinde heyecan verici bir başlangıç oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ekim ayındaki yüzde 15,4’lük heyecan verici yükselişin ardından Cardano’nun (ADA) Kasım ayı boyunca hareketli bir seyir izleyeceği öngörüldü. Ağustos ayından bu yana en yüksek fiyatına ulaşan popüler kripto para birimi, yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

CryptoRank’in geçmiş verileri karmaşık bir tablo çizdi. Fiyat geçmişine göre, ADA token Kasım ayında aylık ortalama yüzde 43,5 gibi etkileyici bir getiri elde etti. Bununla birlikte, daha temkinli bir görünüm olan medyan aylık getiri, yüzde -2,5’lik bir düşüşe işaret etti.

Dolayısıyla ADA token için iki farklı senaryo üzerinde duruluyor. Yüzde 43,5’lik bir artışla token başına 0,41 dolara yükseliş ya da ADA başına 0,279 dolara düşüş şeklinde öngörüler yapıldı.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on Coinkolik

ORIGINAL SOURCE

https://www.coinkolik.com/ada-coin-fiyat...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from Coinkolik

See more
Kripto analisti, Cardano'dan (ADA) bir ralli bekliyor
Coinkolik
Kripto analisti, Cardano'dan (ADA) bir ralli bekliyor

02/09/2024

·

57 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)