Logo
Cardano Ecosystem

BeInCrypto Polska

09/13/2023

·

97 views


96% inwestorów Cardano notuje stratę

Według najnowszych statystyk platformy analitycznej IntoTheBlock, większość posiadaczy Cardano (ADA) znajduje się obecnie w niekorzystnej sytuacji. Prawie 96% odnotowuje straty. Sytuacja ta ma miejsce po tym,...

96% inwestorów Cardano notuje stratę

Według najnowszych statystyk platformy analitycznej IntoTheBlock, większość posiadaczy Cardano (ADA) znajduje się obecnie w niekorzystnej sytuacji. Prawie 96% odnotowuje straty. Sytuacja ta ma miejsce po tym, jak ADA osiągnęła najniższy roczny poziom.

Wydaje się, że niedźwiedzi trend na rynku kryptowalut mocno trzyma się platformy smart kontraktów. Wpływ na ADA ma również trwająca bitwa prawna między giełdami Binance i Coinbase, a Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). SEC bowiem uważa ADA za papier wartościowy.

Pomimo tej klasyfikacji, Charles Hoskinson, współzałożyciel Cardano, podkreśla, że ich projekt nie jest głównym celem, ale raczej nieumyślnie uwikłanym w szerszy spór prawny. Rynek wydaje się jednak reagować negatywnie. Znalazło to odzwierciedlenie w cenie ADA, która spadła poniżej 0,25 USD.

Obecna niska wycena ostro kontrastuje z trwającymi pozytywnymi wydarzeniami wokół sieci. Platforma analityczna Santiment plasuje Cardano na trzecim miejscu pod względem aktywności na GitHub, tuż za Polkadot i Kusama Network. Co więcej, firma programistyczna Strica pracuje nad “Warp Transactions”, narzędziem zaprojektowanym w celu obniżenia kosztów transakcji ADA. Widoczny optymizm w pracy nad platformą sugeruje, że pomimo obecnych zawirowań na rynku, ma ona przed sobą świetlaną przyszłość.

Sponsorowane

Sponsorowane

Cena ADA źródło: Coinmarketcap

Czego możemy się spodziewać?

Podczas gdy obecny krajobraz wydaje się w przeważającej mierze negatywny, niesie on ze sobą również pozytywną stronę. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wielu inwestorów, którzy są obecnie na minusie, nie dokonało sprzedaży. Sytuacja ta kładzie podwaliny pod stabilizację lub nawet ożywienie cen.

Sponsorowane

Sponsorowane

Co więcej, obecny spadek na rynku może być postrzegany jako odpowiedni czas dla nowych i obecnych inwestorów na zwiększenie swoich pozycji. Zwłaszcza jeśli patrzymy w perspektywie długoterminowej.

Pogląd ten zdaje się podzielać znana analityk kryptowalut Szabo, która niedawno kupiła Cardano o wartości 20 000 USD, wskazując, że jej zdaniem może to być jeden z najkorzystniejszych momentów na zakup tokena.

Sponsorowane

Sponsorowane

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Zbudowane przez Ari10. Możliwość płatności BLIK

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.

AD

SNEKbot by DexHunter on CARDANO

Cardano's Telegram Trading Bot live on Cardano mainnet!TRADE NOW!


Read Original Article on BeInCrypto Polska

ORIGINAL SOURCE

https://pl.beincrypto.com/96-procent-inw...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from BeInCrypto Polska

See more
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?
BeInCrypto Polska
Cardano (ADA) zyskuje na atrakcyjności. Czy wieloryby utrzymają 30 mln USD?

10/23/2023

·

131 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)