2030 Madeni Para Tahmini: Cardano (ADA) Twitter Anketlerinde %82 Önde!

Coinprojesi 1 month ago Report
Telegram LinkedIn
cardano 2030 Madeni Para Tahmini: Cardano (ADA) Twitter Anketlerinde %82 Önde! 3
  • Cardano (ADA), Twitter Anketini ezici bir farkla kazandı.
  • 2030’dan önce ADA’da umutlar yüksek.
  • BTC ve ETH hala insanların favorisi.

Cardano (ADA), 18 Mayıs 2022’de kripto topluluğu tarafından yapılan bir Twitter anketinde, diğer üç altcoine göre %82 oy alarak açık bir farkla önde gidiyor.

26.7 bin takipçisi olan bir Twitter kullanıcısı, insanların 2030’a kadar kalacağına inandıkları kripto para için oy kullanmalarını isteyen bir anket yaptı. ADA ile birlikte Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Algorand’ı (ALGO) listelediler. Yazma sırasında 12.983 Twitter kullanıcısı oy kullandı. Ankete katılanların %82’si Cardano’nun ADA’sını tercih ederken, yalnızca %3’ü Avalanche’ı seçti.

Ancak bir yorumcu, listelenen dört tokene sıfır güven duyduğunu ifade etti. Terra’nın (LUNA) talihsiz patlamasına atıfta bulunarak. Mahkumiyetlerinin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile devam ettiğini söylediler.

Hangi kripto paranın bir sonraki Bitcoin olduğunu söylemek pratik olmasa da, uzmanların bir kripto projesinin sürdürülebilirliğini denetlemek için parametreleri var. Bir madalyonun sürdürülebilirliği, kullanım durumları, ekibi, web varlığı, topluluğu vb.

Cardano Davası

Cardano‘nun Twitter’da 1,3 milyon takipçisi var. Blok zinciri, Ethereum ağının kurucu ortağı Charles Hoskinson tarafından geliştirildi. Cardano, resmi web sitesinden, olumlu küresel değişim getirecek araçlar ve teknolojilerle, fark yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerler için bir blok zinciri platformu olduğunu iddia ediyor. Blok zinciri, diğer büyüleyici kullanım durumlarının yanı sıra sahte ilaç satın alma riskini ortadan kaldırmak için farmasötik ürünlerin kimliğini doğrulayabilir.

Bununla birlikte, her kripto para biriminin var olmak için bir nedeni vardır. Bir blok zincirindeki işlemleri doğrulamak için BTC gibi bir ödeme yöntemi veya ETH gibi bir yardımcı program belirteci olarak mevcut olabilir. Bir madeni para için kullanım durumunun olmaması, şüpheli bir şeyin güçlü bir göstergesidir.

Bir kripto projesinin web sitesi ve sosyal medya varlığı da aktivite seviyesini ölçer ve proje hakkında fikir verir. Bir projenin arkasındaki ekibi bilmek, projeye ekstra bir güvenilirlik katmanı ekler. Bunların hepsi Cardano (ADA) için geçerlidir.

coinprojesi.com cardano2030 Madeni Para Tahmini: Cardano (ADA) Twitter Anketlerinde %82 Önde! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Post Views: 94

Original Source: https://coinprojesi.com/2030-madeni-para-tahmini-cardano-ada-twitter-anketlerinde-82-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.

Join Our Weekly Newsletter of Cardano

Your weekly dose of Cardano news straight to your inbox!
GADA Finance is launching its Initial Stake Pool Offering (ISPO) Starting on June 29, 2022
Being the first permissionless and community-governed launchpad on Cardano, we intend to raise funds through a public ISPO which will enhance the Cardano ecosystem. CLICK HERE!
READ THE ORIGINAL ARTICLE ON >> Coinprojesi