Logo
Cardano Ecosystem

CoinTürk

12/26/2023

·

81 views


2024 Yılı Cardano (ADA) Coin Beklentileri, Yıla Nasıl Başlayacak?

Elliot dalga sayımına göre ADA Coin fiyat düşüşü 0,5 dolara kadar devam edebilir. 0,68 dolar üzeri kapanışlar Ocak ayında 0,88 ve 1 dolar hedeflerini gündeme getirebilir. BTC fiyatındaki negatiflik ADA Coin satıcılarını destekliyor. Piyasa etkisi: Nötr

2024 Yılı Cardano (ADA) Coin Beklentileri, Yıla Nasıl Başlayacak?

Bitcoin (BTC) günlerdir altcoinlere yükseliş fırsatı vermek için dar aralıkta sakin hareketlerine devam ediyordu. Ancak bugün 41.637 dolara kadar düştü. Yazı hazırlandığı sıradaysa 41.890 dolardan alıcı buluyor. Önümüzdeki yıla dair beklentiler iyi olsa da Grayscale istifaları kafaları karıştırdı. Peki Cardano (ADA) Coin için beklentiler ne yönde?

ADA Coin Yorum

Ada Coin fiyatı güne yaklaşık yüzde 6 kayıpla 0,584 dolarda devam ediyor. ETH ve XRP Coin öncülüğün popüler altcoinler tekrar kırmızıya boyandı. Haftalık zaman dilimindeki grafik analizi yılın başından bu yana ADA Coin fiyatının yatay alanda işlem gördüğünü gösteriyor. Düşük aralığın yakınında konsolide olduktan sonra, ADA Ekim ayında hızlı bir yükseliş hareketine başladı.

11 Aralık tarihinde 0,68 dolar ile yıllık zirvesine ulaşan ADA Coin Ekim’den bu yana %150 arttı. Uzun vadeli düşüş hareketinin sonuna gelindiğine dair güçlü sinyaller gönderdi ve son 10 mumun 9’unu yeşil kapattı. Ancak BTC fiyat dalgalanmasından piyasa ortalamasına göre daha fazla etkileniyor.

ADA Coin hakkında aylardır paylaştığımız analizlerde dikkat çektiğimiz şey balina grubunun kar fırsatlarını kaçırmıyor oluşuydu. Bu da orta ve uzun vadede onların satmaktan korkmamasını gerektirecek bazı temellere dayandığını gösteriyor. Belki de bu kadar yeni rakibin içinde Cardano’nun işi gittikçe zorlaşıyordur?

ADA Coin 2024 Tahminleri

Önümüzdeki Pazartesi günü yeni yıla girmiş olacağız ve ADA Coin için de 2023 bitmiş olacak. Peki analistlerin ADA Coin için beklentileri ne yönde? Crypto Yapper isimli analist kısa ve orta vadeli beklentilerini açıklarken simetrik üçgenden çıkış beklediğinin altını çizdi.

“Cardano’nun fiyatı yakında kırılacak olan bu tepe noktasına sıkışıyor. Bu oluşumlar çoğu zaman trendi takip eder ve trend yukarı yönlüdür. ADA hakkında düşünceleriniz neler?”

BuyDipCrypto da benzer bir a simetrik bir üçgen çizdi ve buradan yukarı yönlü kırılmayla beklenen yükselişin başlayacağını yazdı. Valeriya takma adıyla bilinen kripto analisti de diğerleriyle aynı fikirde.

Elliot dalga teorisi ise bugünlerde çoğu ralli altcoininde gördüğümüz şeyi söylüyor. Beş dalgalı yükseliş hareketinin zirve noktasında yani üçüncü dalgada olan fiyat eğer dördüncü dalgaya başladıysa 0,5 dolara kadar satışlar devam edecek.

Fakat ADA Coin 0,68 dolar üzerinde kapanışlar yapmaya devam ederse 0,88 ve 1 dolara yükselebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AD

TapTax - Cardano Crypto Taxes Made Simple. Available Now!

Simplify your Crypto Tax experience! From a passive holder, to day trader, to NFT project, we have your taxes covered.BUY NOW!


Read Original Article on CoinTürk

ORIGINAL SOURCE

https://coin-turk.com/2024-yili-cardano-...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


Genius Yields DEX Launched!

More from CoinTürk

See more
Cardano İçin Yükseliş Devam Edecek Mi? ADA İçin Hangi Seviyeler Belirleyici
CoinTürk
Cardano İçin Yükseliş Devam Edecek Mi? ADA İçin Hangi Seviyeler Belirleyici

last Sunday at 4:00 AM

·

20 views

Related News

See more
Genius Yields DEX Launched!

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)