Logo
Cardano Ecosystem

Koinmedya

10/30/2021

·

715 views


2021 4. Çeyrekte dikkat edilecek 4 Cardano projesi; 4×4!

Üçüncü nesil blockchainler Bitcoin ve Ethereum’a rakip olacak şekilde geliştirildi. […] KoinMedya 'daki yazının devamı için 2021 4. Çeyrekte dikkat edilecek 4 Cardano projesi; 4×4!

2021 4. Çeyrekte dikkat edilecek 4 Cardano projesi; 4×4!

Üçüncü nesil blockchainler Bitcoin ve Ethereum’a rakip olacak şekilde geliştirildi. Bunların en parlaklarından biri hiç şüphesiz Cardano. 4. Çeyrekte Cardano projeleri çok konuşacak gibi duruyor.

2021 4. Çeyrekte dikkat edilecek 4 Cardano projesi; 4×4!

Ethereum akıllı sözleşme kabiliyeti ile 3500’den fazla DeFi uygulamasına ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte blockchainin ölçeklenme sorunu nedeniyle geliştiriciler yeni çözümler bulmaya çalışıyor.

Cardano ise Alonzo güncellemesi ile akıllı sözleşme dünyasına adım attı. Şimdi de Ethereum’a meydan akuyor.

Cardano’da Alonzo dönemi, konuşlandırılan yaklaşık 100 dApp ile şimdiden başladı bile. 2021 yılı 4. çeyreği, merkezi olmayan borsalardan ve NFT çözümlerinden oyun oynamaya ve daha fazlasına kadar Cardano’da başlatılan birçok harika projeyi görecek.

İşte bunlardan bazıları şöyle:

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

cardano 2021 4. Çeyrekte dikkat edilecek 4 Cardano projesi; 4x4!

ilgili:Cardano ADA coin güncel teknik analizi

CNFT

NFT patlaması geçen yıl dünyayı kasıp kavurdu ve bu yıl da devam ediyor. CNFT, Cardano’nun diğer zincirlere rakip olacak NFT merkezi olacak. Zaten OpenSea ile karşılaştırılmakta olan CNFT, Cardano ekosistemiyle birleşecek.

CNFT‘nin platformda 170.000’den fazla varlığı var ve 1.000.000 doların üzerinde satış kaydediyor. CNFT platformu, büyüyen bir merkezsiz ekosistem. Kullanıcılar, platforma yatırım yaparken aynı zamanda NFT’leri basabilir ve takas edebilir.

SundaeSwap

SundaeSwap Cardano üzerindeki merkezsiz borsadır. Borsa Cardano üzerinde en çok aranan platformlardan biri. Şu anda Ethereum ve BSC üzerinde bulunan Uniswap ve Pancakeswap ile karşılaştırılan SundaeSwap DEX’ler arasında önemli bir yer edinebilir.

İlgili: Güncel Cardano haber gündem ve son dakika gelişmeleri

Ardana

Ardana, Cardano blockchaininde -on-chain temelli bir stablecoindir. Ardana ilse minting, transfer, stake ve lending yapılabilir.

Buna ek olarak, Dana kullanıcıları kripto para birimlerini Ardana ile uyumlu bir cüzdanda saklayabilir ve stabilcoin havuzları için merkezi olmayan bir değişim olan DanaSwap’ın olanaklarından yararlanabilir.

OccamFi

OccamFi, DeFi çözümleriyle ilgili cross-section alanını kapsar ve bu özelliği ile benzersiz bir platformdur. Cardano blockchainindeki yeni DeFi projelerinin ödünç verilmesini, ödünç alınmasını ve finansmanını geliştirir. Cardano blok zincirindeki yeni DeFi projelerinin ödünç verilmesini, ödünç alınmasını ve finansmanını geliştirir. Occam Razor, Cardano’daki dApp’lere merkezi olmayan finansman getirecek platformun launchpadidir.

OccamFi, topluluğun bu gelişmelerin merkezinde yer aldığı projelerin başlaması için birçok yol sunar. Bu, Occam Razor aracılığıyla başlatılan projelerin pazarda bir avantajı olduğu anlamına gelir, çünkü zaten etraflarında toplanan bir toplulukları vardır. OccamFi, gelecekte ekosisteme daha da fazla değer katan bir DEX başlatmayı planlıyor.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 2.02

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Koinmedya

ORIGINAL SOURCE

https://koinmedya.com/2021-4-ceyrekte-di...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


NotifyLog - One stop tool for events tracking and analytics

More from Koinmedya

See more
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...
Koinmedya
Ünlü analistin 2023 altcoin tahmini: Cardano, XRP, Dogecoin...

01/05/2023

·

83 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
NotifyLog - One stop tool for events tracking and analyticsWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X