همه درباره Genius X صحبت می کنند ! چه خبر است !

Cardano4persian 1 month ago Report
Telegram LinkedIn
Genius X

همه درباره Genius X صحبت می کنند ! چه خبر است ! همه سایت های خبری امروز بیستم می اخبار مربوط به توکن پرطرفدار جنیوس ایکس را بازتاب دادند چرا ؟ این خبر چه بود ؟

برنامه شتاب دهنده Genius X مستقر در کاردانو بیش از 105 میلیون دلار ادا را به پیشنهاد اولیه سهام خود (ISPO) اختصاص داده است.

این امر پس از آن صورت می‌گیرد که سازنده بازار خودکار غیرمتمرکز و پروتکل مدیریت نقدینگی Genius Yield ایسپو خود را در دهم می کامل کرد. با بیش از 14500 نماینده که 270 میلیون ادا را در چهار مجموعه سهام رسمی به اشتراک گذاشتند و آن را به یکی از بزرگترین ایسپو ها در اکوسیستم کاردانو تبدیل کرد.

Genius Yield چیست؟

Genius Yield یک پروتکل DeFi مبتنی بر کاردانو است که دارای یک تبادل غیرمتمرکز با دفترچه سفارش است. این یک مدل تامین نقدینگی را با هدف کاهش ریسک بازار و از بین بردن زیان های دائمی ادغام می کند.

Genius X چیست؟

Genius X به‌عنوان بازوی برنامه شتاب‌دهنده شرکت عمل می‌کند و به استارت‌آپ‌های بلاک چین در مراحل اولیه ابزارهای مرتبط، خدمات مشاوره و سرمایه‌گذاری برای ایجاد شرکت‌های مبتنی بر بلاک چین در اکوسیستم ارائه می‌کند.

در Genius X ISPO چه خبر؟

در یک هفته اول Genius X ISPO طرفداران و سرمایه گذاران قابل توجهی را پس از راه اندازی ایسپو درپانزدهم می در آن سرمایه گذاری کردند. باید بدانید بیش از 205 میلیون ادا (105 میلیون دلار) حدود چهارده هزار شرکت کننده به چهار استخرسهام گذاری واگذار کردند.

در چهار مجموعه استخر سهام – GENS1، GENS2، GENS3، و GENSX توکن جنیوس دریافت خواهند کرد.

Genius X

مرتبط:

3 دلیل برای اینکه کاردانو می تواند با وجود افزایش 58 درصدی قیمت ادا بیشتر سقوط کند.
دکتر سوتی کول من، شریک مدیریت Genius، معتقد است که علاقه زیاد به ایسپو با توجه به رویدادهای دو هفته گذشته در فضای ارزهای دیجیتال، که تحت سلطه فروپاشی استیبل کوین الگوریتمی و پلتفرم DeFi Terra بود. دلگرم کننده است:

“این تاییدی است از طرف جامعه و سرمایه گذاران ما مبنی بر اینکه ما در مسیر درستی هستیم، پایه های لازم را برای تسریع رشد، ایجاد و آزادسازی پایه های لازم برای تسریع رشد، حمایت از پروژه های بلندپروازانه که برای استفاده از معماری منحصر به فرد قراردادهای هوشمند کاردانو برنامه ریزی می کنند، و در واقع ارتقاء بیشتر پذیرش، حمایت می کنیم.”

ایسپو چیست؟

ایسپو معادل سرمایه گذاری جمعی اکوسیستم کاردانو با عرضه اولیه سکه ( ICO )است. سهامداران ادا توکن ها را به استخرها تفویض می کنند و جوایز سرمایه گأاری را با توکن اصلی پروژه مبادله می کنند.آنها می توانند اداهایی که سرمایه گذاری کردند را در هر مرحله پس بگیرند.

روش جمع‌آوری سرمایه

این روش جمع‌آوری سرمایه محبوبیت پیدا کرده است و آرامش خاطر بیشتری به آن می‌دهد. این روش در تضاد با یک ICO معمولی است که در آن سرمایه گذاران راه خود را با یک توکن خاص برای داشتن سهام در یک پروژه یا شرکت جدا می کنند.

بیشتر:

اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری هستید می توانید گروه بین المللی جنیوس فامیلی را دنبال کنید.

وب سایت | دیسکورد | تلگرام | اطلاعیه های تلگرام | توییتر | اینستاگرام | یوتیوب | لینکدین | مدیوم

منابع:

سایت خبری کوین گراف

سایت خبری کریپتو نیوز

Be the most up-to-date in the shortest time. The latest Cardano Club news for everyone. On our news channel on Telegram

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # همه درباره Genius X صحبت می کنند

Original Source: https://www.cardano4persian.com/?p=1537

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.

Join Our Weekly Newsletter of Cardano

Your weekly dose of Cardano news straight to your inbox!
GADA Finance is launching its Initial Stake Pool Offering (ISPO) Starting on June 29, 2022
Being the first permissionless and community-governed launchpad on Cardano, we intend to raise funds through a public ISPO which will enhance the Cardano ecosystem. CLICK HERE!
READ THE ORIGINAL ARTICLE ON >> Cardano4persian