کاردانو با 82٪ پیشتاز نظرسنجی های توییتر

Cardano4persian 1 month ago Report
Telegram LinkedIn
cardano

کاردانو در نظرسنجی توییتر توسط جامعه کریپتو در هجدهم می 2022 با اختلاف 82 درصد آرا نسبت به سه آلتکوین دیگر پیشتاز است.پیش بینی سکه 2030 کاردانو جلوتر از همه !!!

نظرسنجی توییتر

یک کاربر توییتر با 26.7 هزار دنبال کننده، نظرسنجی را انجام داد. از مردم درخواست کرد به سکه ای رای دهند که معتقدند تا سال 2030 باقی خواهد ماند. آنها همراه با ADA، Solana (SOL)، Avalanche (AVAX) و Algorand (ALGO) را فهرست کردند. در زمان نگارش این مقاله، 12983 کاربر توییتر رای دادند. 82 درصد از پاسخ دهندگان از ادا کاردانو حمایت کردند. در حالی که تنها 3 درصد اواکس را انتخاب کردند.
با این حال، یک نظر دهنده به چهار توکن لیست شده اطمینان نداشت. با استناد به انفجار تاسف باررمز ارز لونا. آنها گفتند که اعتقادشان به بیت کوین و اتریوم باقی می ماند.

بیت کوین بعدی

در حالی که تشخیص اینکه بیت کوین بعدی کدام سکه است غیرعملی است، کارشناسان پارامترهایی برای بررسی پایداری یک پروژه کریپتو دارند. پایداری یک سکه ممکن است از موارد استفاده، تیم، حضور در وب، جامعه و غیره باشد.

cardano

پرونده کاردانو

کاردانو دارای 1.3 میلیون دنبال کننده در توییتر است. بلاک چین آن توسط چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران شبکه اتریوم توسعه یافته است. از وب‌سایت رسمی خود، کاردانو ادعا می‌کند که یک پلتفرم بلاک چین برای تغییر سازان، مبتکران و رویاپردازان با ابزارها و فن‌آوری‌ها برای ایجاد تغییرات مثبت جهانی است. زنجیره بلوکی آن می‌تواند محصولات دارویی را احراز هویت کند تا خطر خرید داروهای تقلبی را در میان دیگر موارد استفاده جذاب از بین ببرد.
با این وجود، هر ارز دیجیتال دلیلی برای وجود دارد. ممکن است به عنوان یک روش پرداخت مانند بیت کوین یا یک توکن ابزاری مانند اتر برای تأیید تراکنش‌های یک بلاک چین وجود داشته باشد. عدم وجود یک مورد استفاده برای یک سکه، نشانه قوی از چیزی ماهیگیر است.
وب سایت یک پروژه رمزنگاری و حضور در رسانه های اجتماعی نیز سطح فعالیت آن را می سنجد و دیدی نسبت به پروژه ارائه می دهد. شناخت تیمی که پشت پروژه است، یک لایه اعتبار اضافی به پروژه می افزاید. همه اینها برای کاردانو (ادا) صادق است.

منابع:

سایت کوینگرا

Be the most up-to-date in the shortest time. The latest Cardano Club news for everyone. On our news channel on Telegram

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # پیش بینی سکه 2030 کاردانو جلوتر از همه

Original Source: https://www.cardano4persian.com/?p=1546

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.

Join Our Weekly Newsletter of Cardano

Your weekly dose of Cardano news straight to your inbox!
GADA Finance is launching its Initial Stake Pool Offering (ISPO) Starting on June 29, 2022
Being the first permissionless and community-governed launchpad on Cardano, we intend to raise funds through a public ISPO which will enhance the Cardano ecosystem. CLICK HERE!
READ THE ORIGINAL ARTICLE ON >> Cardano4persian