کاردانو برای نوسانات پس از اصلاح آماده می شود؟

Cardano4persian 1 month ago Report
Telegram LinkedIn
ثبات قیمتی !

کاردانو در حال نمایش نشانه هایی است که علیرغم شرایط نامطمئن بازار می خواهد بهبود یابد. معامله گران باید منتظرحرکت قاطع بالاتر از مقاومت باشند. زیرا هنوزابهامات فنی وجود دارد.کاردانو برای نوسانات پس از اصلاح آماده می شود؟

تثبیت کاردانو

کاردانو راکد باقی مانده است.در حالی که نشانه هایی برای یک حرکت قابل توجه قیمت وجود دارد.
پس از مرگ ترا، کاردانو 45 درصد اصلاح شد. در دوازدهم مه شاهد کاهش قیمت از بالاترین 0.70 دلار به 0.38 دلار بود.
به نظر می رسد.چنین قیمت اشفته ای منجربه شکل گیری مثلث متقارن در نمودار چهار ساعته کاردانوشده است. همانطور که ADA به اوج الگو نزدیک می شود، حرکتی برای افزایش قابل توجهی در نوسان ایجاد می کند.حرکت قیمتی بالاتر از سطح مقاومت 0.58 دلار یا زیر سطح حمایت 0.49 دلار. می تواند منجر به نوسان قیمت 45 درصدی در این جهت شود.

کاردانو رمز ارزثبات قیمتی

گاوها

علی رغم دید مبهم کاردانو، به نظر می رسد که شانس به نفع گاوها باشد. نشانگر ترتیبی Tom DeMark (TD) یک سیگنال خرید را به شکل یک شمعدان قرمز رنگ در همان بازه زمانی ارائه کرد. شکل‌گیری صعودی پیش‌بینی می‌کند که یک تا چهار کندل استیک صعودی داشته باشد که می‌تواند به ADA برای غلبه بر سطح مقاومت 0.58 دلار کمک کند.
ازبین بردن این مانع می تواند سرمایه گذاران حاشیه را تشویق کند. تا دوباره وارد بازار شوند و کاردانو را به سمت 0.82 دلار سوق دهد.

ثبات قیمتیتحلیل

با توجه به شرایط فعلی بازار!باید منتظربمانیم بالاتر یا زیرحمایت! فقدان حجم معاملات و عدم اطمینان در بین سرمایه گذاران تصویری منفی را برای صنعت ارزهای دیجیتال ترسیم می کند.

منابع:

سایت خبری و تحلیلی https://cryptobriefing.com/cardano-primed-for-volatility-after-steep-correction

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

Be the most up-to-date in the shortest time. The latest Cardano Club news for everyone. On our news channel on Telegram

#کاردانو# کاردانو و نوسانات پس از اصلاح

Original Source: https://www.cardano4persian.com/?p=1520

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.

Join Our Weekly Newsletter of Cardano

Your weekly dose of Cardano news straight to your inbox!
GADA Finance is launching its Initial Stake Pool Offering (ISPO) Starting on June 29, 2022
Being the first permissionless and community-governed launchpad on Cardano, we intend to raise funds through a public ISPO which will enhance the Cardano ecosystem. CLICK HERE!
READ THE ORIGINAL ARTICLE ON >> Cardano4persian