Logo
Cardano Ecosystem

Cardano4persian

06/26/2022

·

317 views


کاردانو واسیل: تصمیم مهم در مورد تست نت هارد فورک هفته آینده گرفته می شود

کاردانو واسیل: تصمیم مهم در مورد تست نت هارد فورک هفته آینده گرفته می شود طبق اطلاعات گزارش هفتگی این گروه تیم IOG یک گره جدید به نام v.1.35.0-rc4 را تگ کرده است. این نسخه از گره ممکن است...

کاردانو واسیل: تصمیم مهم در مورد تست نت هارد فورک هفته آینده گرفته می شود

در به‌روزرسانی هفتگی توسعه بخش رسانه این رمز ارز اعلام شد. علیرغم تغییر تاریخ انتشار شبکه اصلی کاردانو، کاردانوهاردفورک واسیل همچنان ادامه دارد. IOG با یک تاریخ هدف جدید برای هارد فورک شبکه آزمایشی در پایان ژوئن موافقت کرد. صرافی‌ها و SPOها باید چهار هفته فرصت داشته باشند تا تمام تست‌های لازم و وظایف یکپارچه‌سازی را قبل از فورک شبکه اصلی انجام دهند. این یک تاریخ آزمایشی پایان ژوئیه برای هارد فورک شبکه اصلی واسیل است. آنها اعلام کردند: به نهایی کردن کار اصلی Vasil Upgrade بسیار نزدیک هستند.

گره جدید

طبق اطلاعات گزارش هفتگی این گروه تیم IOG یک گره جدید به نام v.1.35.0-rc4 را تگ کرده است. این نسخه از گره ممکن است برای هارد فورک شبکه آزمایشی کاردانو استفاده شود. بر اساس این بیانیه، تصمیم گیری در مورد این موضوع پس از یک جلسه بررسی هفتگی در این جمعه اتخاذ خواهد شد. فعلا جزئیات در مورد اینکه آیا این مورد توافق قرار گرفته یا نه بسیار کم است.


در مورد سایر پیشرفت‌های مداوم، مانند تیم‌هایی که Plutus V2 و CIPs 31/32/33 را آزمایش می‌کنند. صحبت ازین است که اکنون در CLI گنجانده شده‌اند. چهار CIP مختلف، از جمله CIP-31 (ورودی های مرجع)، CIP-32 (مدادهای درون خطی)، CIP-33 (اسکریپت های مرجع) و CIP-40 (خروجی های وثیقه)، انتظار می رود در به روز رسانی آتی Vasil گنجانده شوند.


تیم ها کار خود را بر روی عملکرد UTXO HD و خط لوله پیش بردند. Pipelining، بهبود لایه اجماع که انتشار سریعتر بلوک را امکان پذیر می کند، یکی از اصلی ترین به روز رسانی های مقیاس بندی است که امسال اجرا می شود.
ارتقاهای آتی کاردانو می تواند آن را سریعتر از رقبای خود و یک پلت فرم بسیار رقابتی برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) کند.

جند روز پیش IOG اعلام کرد به نهایی کردن کار اصلی Vasil Upgrade بسیار نزدیک است. انها توانسته اند از اکثر (تقریباً 95٪) اسکریپت های آزمایشی Plutus V2 خود عبور کند.

کیف پول سبک کاردانو ممکن است تابستان امسال به صورت کامل اماده شود.

IOG امیدوار است که کیف پول سبک وزن کاردانو، Lace را در تابستان امسال تحویل دهد.

انها ادعا می کنند که Lace را ایجاد می کتند، که آن را به عنوان یک فروشگاه یک مرحله ای برای همه عملیات بلاک چین توصیف می کنتد تا تجربه کاربر کیف پول را ساده تر کند.
Lace یک کیف پول سبک است که بانکداری آنلاین را ساده می کند و به عنوان دروازه ای به وب 3.0 عمل می کند. کاربران Lace می‌توانند مستقیماً با یکدیگر و با مشاغل ارتباط برقرار کنند و دارایی‌ها و داده‌ها را بدون نیاز به واسطه مبادله کنند.

همچنین، IOHK اطلاعات رشد شبکه را ارائه کرد. فعلا 1022 پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند. طبق گزارش هفتگی درمجموع 90 پروژه به تازگی.تعداد پروژه های NFT همچنان 5868 است و تعداد اسکریپت های Plutus اکنون 2832 است. توکن های بومی کاردانو نیز از 5.2 میلیون فراتر رفته است.
ADA با کاهش 3.32 درصدی در 24 ساعت گذشته در 0.48 دلار معامله می شود.

منبع:

https://u.today/cardano-vasil-crucial-decision-on-testnet-hard-fork-to-be-made-next-week

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # آنها اعلام کردند: به نهایی کردن کار اصلی Vasil Upgrade بسیار نزدیک هستند.

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Cardano4persian

ORIGINAL SOURCE

https://www.cardano4persian.com/?p=1714...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Cardano4persian

See more
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟
Cardano4persian
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟

07/20/2022

·

341 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X