کاردانو به‌روزرسانی‌های جدید کیف پول Daedalus را منتشر کرد

Cardano4persian 6 days ago Report
Telegram LinkedIn
به‌روزرسانی‌های جدید کیف پول Daedalus

گروه توسعه کاردانو (IOHK) اعلام کرده است که به روزرسانی‌ جدید کیف پول Daedalus (ددالوس ) را منتشر کرده است. ورژن جدید این کیف پول Daedalus 4.10.0 برای mainnet، اکنون در دسترس است. این ورژن نمایش توکن های بومی بدون نام را بهبود می بخشد و پشتیبانی از محیط توسعه ویندوز را اضافه می کند. همچنین مشکل جفت شدن لدجرنانو اس(Ledger Nano S) را در ویندوز برطرف می کند.

ددالوس جدید:

Daedalus 4.10.0 برای ماین نت اکنون با عملکرد بهتری دردسترس است.

این نسخه:

  • مشکل جفت شدن لجرنانو اس در ویندوز را برطرف می کند
  • نمایش توکن های بومی بدون نام را بهبود می بخشد
  • پشتیبانی از محیط توسعه ویندوز را فعال می کند

این نسخه همچنین شامل رفع اشکال‌های مختلف و بهبود رابط کاربری است و نسخه فعلی کیف پول کاردانو (که از Cardano node 1.34.1 پشتیبانی می‌کند.) را ادغام می‌کند.این خبر در توییتر (12 مه 2022) اعلام شد.

به‌روزرسانی‌های جدید کیف پول Daedalus

اخبار دیگر


در اخبار دیگر ازاین گروه توسعه دهنده .(IOHK) دعوت به یک رویداد توسعه دهندگان در 8 ژوئن در آستین، تگزاس ارائه داده است. ارزهای دیجیتال اصلی در 24 ساعت گذشته افزایش یافتند و بخشی از کاهش روز پنجشنبه را معکوس کردند و 13 درصد به کل ارزش بازار اضافه کردند.


ادا (کاردانو) تا 30 درصد افزایش یافت و از دیگر ارزهای دیجیتال اصلی پیشی گرفت. معامله گران ممکن است ارزهای دیجیتال را بیش از حد فروخته باشند و پس از افت شدید آنها را خریداری کرده باشند.رمزارزها دراین هفته به دلیل مشکلات سیستمی از داخل و خارج از بازار به شدت سقوط کردند. نگرانی‌ها در مورد تورم بالا و داده‌های ناامید کننده CPI در ایالات متحده بر قیمت بیت کوین تأثیر گذاشته است.اخباردرحال انتشار تلخ ریزش (سقوط) یو اس تی و مارپیچ مرگ لونا به صفر دلار رو به افزایش است.
در طول فروپاشی یو اس تی،چارلز هاسکینسون( بنیانگذار کاردانو ) به Terra حمله کرد و استدلال کرد که میخ Djed کاردانو به دلیل “ضمانت بیش از حد” از یو اس تی قوی تر است.

Djed چیست؟

دی جد، یک استیبل کوین الگوریتمی غیرمتمرکزدر کاردانو است.که توسط توسعه دهنده کاردانو(IOHK) توسعه یافته است. و توسط کوتی (Coti) منتشر شده است. اخیراً در شبکه آزمایشی عمومی راه اندازی شد. هاسکینسون به این نکته به عنوان یک نقطه عطف مهم برای استیبل کوین های الگوریتمی اشاره کرد.

به‌روزرسانی‌های جدید کیف پول Daedalus

چه چیزی به Djed پایداری می دهد؟


شبکه COTI با توضیح اینکه چه چیزی به Djed پایداری می دهد، در یک پست وبلاگ اخیر می نویسد: “الگوریتم Djed بر اساس نسبت وثیقه در محدوده 400٪ – 800٪ برای Djed و Shen است.”
اگر نسبت ذخیره کمتر از 400 درصد باشد، قرارداد هوشمند ضرب(تولید) هر گونه Djed جدید را ممنوع می کند. علاوه بر این، دارندگان شن نمی‌توانند در هر زمانی که نسبت ذخیره زیر 400 درصد است، شن خود را بسوزانند. اگر نسبت ذخیره به بالای 800 درصد برسد، قرارداد هوشمند از ضرب(تولید) شن جدید جلوگیری می کند.سوزاندن شن مشکلی ندارد و نسبت ذخیره را کاهش می دهد.
سکه ذخیره، شن، مسئولیت تامین ذخایر اضافی برای استخر را بر عهده دارد. برخلاف استیبل کوین دی جد، شن به دارایی خاصی متصل نیست و قیمت آن می تواند نوسان داشته باشد.

منابع:

توییتر: [email protected]

توییت: [email protected]

شما می توانید با مطالعه مقاله های دیگر مخصوصا بخش اموزش اطلاعات کاملی از مطالب ذکر شده کسب کنید.

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

Be the most up-to-date in the shortest time. The latest Cardano Club news for everyone. On our news channel on Telegram

# به روزرسانی‌ جدید کیف پول Daedalus #کاردانو #Cardano

Original Source: https://www.cardano4persian.com/?p=1422

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.

Join Our Weekly Newsletter of Cardano

Your weekly dose of Cardano news straight to your inbox!
Genius X is launching its Initial Stake Pool Offering (ISPO) Starting on May 15, 2022
Revolutionize the business accelerator experience and provide unparalleled support for ambitious crypto startups, Genius X is raising funds through a public ISPO and helping foster innovation in the Cardano ecosystem. CLICK HERE!
READ THE ORIGINAL ARTICLE ON >> Cardano4persian