Logo
Cardano Ecosystem

Cardano4persian

06/14/2022

·

331 views


پروژه های جدید Genius X

پروژه های جدید Genius X Genius X نوآوری را در شبکه کاردانو تقویت می کند و در عین حال استارتاپ های Web3 را برای ایجاد شرکت های تاثیرگذار و مقیاس پذیر مبتنی بر بلاک چین که تأثیر زیادی در...

پروژه های جدید Genius X

Genius X، یک برنامه شتاب دهنده برای پروژه های مرحله اولیه در کاردانو، دومین گروه از استارتاپ های خود را اعلام کرد.اعضای جدید خانواده Genius X کدامند؟

شرح

Genius X یک برنامه شتاب دهنده ممتاز برای استارت‌آپ‌هایی است که در کاردانوفعال هستند. یکی از بزرگترین بلاک چین‌های غیرمتمرکز بر اساس ارزش بازار، ساخته می‌شوند. کاردانو در حال حاضر بیش از 900 برنامه کاربردی دارد. که با قابلیت قرارداد هوشمند ساخته می‌شوند. و بسیاری برنامه‌ریزی می‌کنند تا پس از به‌روزرسانی‌های مقیاس‌پذیری از هارد فورک آینده واسیل که برای 29 ژوئن 2022 برنامه‌ریزی شده است، فعال شوند.

Genius Yield

Genius Yield ، همچنین بخشی از خانواده Genius به همراه Genius X، قصد دارد اولین کتاب سفارش نقدینگی متمرکز دکس را برای کاردانو در سه ماهه سوم سال 2022 منتشر کند.
با افزایش ساخت dApps در کاردانو، ارزیابی کیفیت پروژه‌های جدید و نشانه‌های آن‌ها و همچنین اعتقاد به حمایت از رشد پروژه‌ها از طریق شرکت در ISPOها و راه‌اندازی توکن‌ها برای افراد سخت‌تر شده است.

Genius X – سطح بالاتری از کیفیت

تیم Genius X قبل از پیوستن به برنامه Genius X Accelerator (شتاب دهنده جنیوس ایکس) هر استارت‌آپ را به‌طور کامل بررسی می‌کند. از سوابق و تجربه اعضای بنیان‌گذار تا تناسب و توسعه بازار محصول، کشش فعلی جامعه و موارد دیگر. Genius X استارت‌آپ‌های بلندپروازانه‌ای را در مراحل اولیه راه‌اندازی می‌کند که می‌توانند به اکوسیستم کاردانو ارزش بیافزایند.

برای پیوستن به برنامه Genius X Accelerator، استارت‌آپ‌ها در تماس نزدیک با تیمی در سطح جهانی هستند. که راهنمایی‌هایی را در مورد جمع‌آوری سرمایه، بازاریابی، توسعه کسب‌وکار و محصول، ساختار قانونی، طراحی نشانه‌ها، ارائه Pitch Deck و وایت پیپر فنی ارائه می‌دهند. علاوه بر این، Genius X با برقراری ارتباط با سرمایه‌گذاران و راه‌اندازی یک پیشنهاد اولیه سهام (ISPO) از طریق Maestro به استارت‌آپ‌ها در دور جمع‌آوری سرمایه کمک می‌کند. پلت فرم استقرار استخر سهام، که با موفقیت Genius Yield ISPO را اجرا کرد.

اعضای جدید خانواده Genius X

گروه دوم استارت آپ های هیجان انگیز به برنامه شتاب دهنده پیوستند:

ADAO – ADAO یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) است. که ابزارها و چارچوب های منبع باز را برای تشویق پذیرش DAO و کمک به جوامع در اجرای مکانیسم های حکمرانی جامعه مانند رای دادن و هزینه ها فراهم می کند.

Fluid Tokens – توکن‌های سیال یک پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز NFT همتا به همتا در کاردانو که به وام‌گیرندگان اجازه می‌دهد از NFT‌های خود به عنوان وثیقه استفاده کنند.

Tavern Brawl – یک بازی آنلاین چندنفره تیراندازی اول شخص (FPS) با Play-to-Earn (P2E) که در دنیای HHMC جریان دارد.

Reach Metaverse – زیرساخت و بستر میزبانی را برای ایجاد فضاهای متا فراهم می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا در Reach Metaverse بسازند و در تعامل باشند. از بازارها، گالری های هنری، موسسات و موارد دیگر؛ دسترسی جهانی به شبیه سازی های VR از هر دستگاهی.

علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد Genius X هستید؟

استارت‌آپ‌ها – یک برنامه از وب‌سایت ما در زیر ارسال کنید.

در رسانه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید و Genius X ISPO را که در حال حاضر تا ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۲ (دوره ۳۶۳) اجرا می شود، بررسی کنید. توکن $GENSX دارای مزایای متعددی است، مانند دریافت سهمی از درآمد پلتفرم و NFT های Utility.

درباره Genius X

Genius X نوآوری را در شبکه کاردانو تقویت می کند و در عین حال استارتاپ های Web3 را برای ایجاد شرکت های تاثیرگذار و مقیاس پذیر مبتنی بر بلاک چین که تأثیر زیادی در سراسر جهان خواهند داشت، توانمند می کند. ما پروژه های باورنکردنی را در کاردانو و Web3 از طریق مشاوره، راهنمایی و تجربیات رشد خود تسریع و مقیاس پذیر می کنیم.


وب سایت | دیسکورد | تلگرام | اطلاعیه های تلگرام | توییتر | اینستاگرام | یوتیوب | لینکدین | مدیوم

منبع اصلی:

https://medium.com/@GeniusXOfficial/genius-x-new-projects-onboarded-de4f19bf7066

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # اعضای جدید خانواده Genius X

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Cardano4persian

ORIGINAL SOURCE

https://www.cardano4persian.com/?p=1692...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Cardano4persian

See more
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟
Cardano4persian
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟

07/20/2022

·

323 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X