Logo
Cardano Ecosystem

Cardano4persian

06/19/2022

·

329 views


مجلس نمایندگان آمریکا رسما از بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون دعوت کرد تا درباره ارزهای دیجیتال و بلاک چین صحبت کند.

مجلس نمایندگان آمریکا رسما از بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون دعوت کرد تا درباره ارزهای دیجیتال و بلاک چین صحبت کند. من به تازگی یک دعوت رسمی دریافت کردم تا در مقابل کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده در مورد...

مجلس نمایندگان آمریکا رسما از بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون دعوت کرد تا درباره ارزهای دیجیتال و بلاک چین صحبت کند.

مجلس نمایندگان آمریکا رسما از بنیانگذار کاردانو (ADA) چارلز هاسکینسون دعوت کرد تا درباره ارزهای دیجیتال و بلاک چین صحبت کند.چارلز هاسکینسون درباره ارزهای دیجیتال با نمایندگان صحبت می کند.

این رویداد هفته آینده میزبانی خواهد شد و انتظار می‌رود که هاسکینسون به حمایت از مقررات مطلوب برای بخش کریپتو ادامه دهد.
چارلز هاسکینسون، مدیرعامل Input Output Global (IOG)، شرکتی که مسئولیت تحقیق و توسعه کاردانو را بر عهده دارد، فاش کرده است که تا هفته آینده در کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال و بلاک چین صحبت خواهد کرد.
مدیر اجرایی IOG امروز در توییتر این توسعه را فاش کرد و گفت که کنفرانس در 23 ژوئن 2022 تا ساعت 10:30 صبح (PST) برگزار می شود.
او اضافه کرد که این رویداد به صورت زنده در یوتیوب برای همه، از جمله علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، پخش خواهد شد.


من به تازگی یک دعوت رسمی دریافت کردم تا در مقابل کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده در مورد بلاک چین و ارزهای دیجیتال صحبت کنم. هاسکینسون گفت ، اگر کسی بخواهد آن را از طریق YouTube تماشا کند، در 23 ژوئن ساعت 10:30 صبح EST پخش می شود.

توییت

من به تازگی یک دعوت رسمی دریافت کردم تا در مقابل کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده در مورد بلاک چین و ارزهای دیجیتال صحبت کنم. اگر کسی بخواهد آن را از طریق YouTube تماشا کند، در 23 ژوئن ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی پخش می شود. چارلز هاسکینسون 17 ژوئن 2022

کمیته بر CFTC نظارت دارد

کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده مسئول سیاست کشاورزی فدرال و برخی آژانس های فدرال، از جمله کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) است.
به تازگی این آژانس به CFTC علاقه مند شده است. تا کنترل بیشتری برای نظارت بر دارایی های ارزهای دیجیتال فراتر از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) داشته باشد.
به دنبال ناتوانی کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ارائه مقررات شفاف تر ارزهای دیجیتال، بازیگران برجسته ارزهای دیجیتال خاطرنشان کردند که اگر صنعت نوپا تحت صلاحیت CFTC قرار گیرد، رشد بهتری خواهد داشت.
با توجه به اینکه هاسکینسون در میان حامیان مقررات عادلانه ارزهای دیجیتال است، جامعه ارزهای دیجیتال امیدوار است که او به کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان انگیزه دهد تا به تلاش خود برای کنترل بیشتر CFTC بر بازار کریپتوها ادامه دهد.

هاسکینسون پیشگام در رشد رمزنگاری

هاسکینسون به عنوان یکی از برجسته ترین بازیگران در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین شناخته می شود. مشارکت های او از جمله کاتالیزورهایی است که از چرخ پیشرفت در بخش ارزهای دیجیتال حمایت می کنند.
رئیس کاردانو در ایجاد اتریوم در سال 2015 نقش مهمی ایفا کرد. که در طول سال ها به دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شد.
در سال 2017، هاسکینسون اقدام به ایجاد یک پروژه بلاک چین جدید به نام کاردانو کرد که توسط اعضای جامعه به عنوان “قاتل اتریوم” نهایی معرفی می شود. کاردانو در اجرای وعده‌ای که در مرحله اولیه به جامعه خود داده بود. شروع کندی داشت. تیم پشت‌سر این پروژه به تدریج با به‌روزرسانی‌های قابل توجه را بر روی بسیاری از افراد نشان می‌دهد.
کاردانو به دلیل سرعت، تراکنش های کم هزینه و مقیاس پذیری، یک بلاک چین است.که خیلی طرفدار دارد.
هاسکینسون سال‌ها از مقررات مطلوب برای بخش ارزهای دیجیتال حمایت می‌کرد، تلاشی که او را بر آن داشت تا به واشنگتن سفر کند تا با قانون‌گذاران لابی کند تا مقررات مطلوبی برای این صنعت ایجاد کنند.

منابع:

https://thecryptobasic.com/2022/06/17/u-s-house-of-reps-officially-invites-cardano-ada-founder-to-speak-about-cryptocurrency-and-blockchain/

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # چارلز هاسکینسون درباره ارزهای دیجیتال با نمایندگان صحبت می کند

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Cardano4persian

ORIGINAL SOURCE

https://www.cardano4persian.com/?p=1699...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Cardano4persian

See more
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟
Cardano4persian
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟

07/20/2022

·

315 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X