Logo
Cardano Ecosystem

Cardano4persian

06/19/2022

·

321 views


لجر پس از ماه‌ها انتظار از کاردانو پشتیبانی می‌کند.

لجر پس از ماه‌ها انتظار از کاردانو پشتیبانی می‌کند. لجر اعلام کرد که برنامه لجر لایو مشغول اضافه کردن پشتیبانی کامل از کاردانو است.بنابراین دارایی‌ها را در Nano X یا Nano S Plus ایمن کنید ... نوشته لجر پس...

لجر پس از ماه‌ها انتظار از کاردانو پشتیبانی می‌کند.

لجر پس از ماه‌ها انتظار از کاردانو پشتیبانی می‌کند.طبق یک توییت، کاردانو در حال حاضر یک ماه است از لجرلایو اسنفاده می کنند. کاربران ممکن است اکنون آماده ارسال،دریافت و مدیریت به طور مستقیم با لجرلایو باشند. با ادغام مورد انتظار ادا، برنامه لجر لایو اکنون از ده بالاترین ارز دیجیتال از نظر ارزش سرمایه پشتیبانی می کند. کاردانو در حال حاضر با ارزش بازار 15.4 میلیارد دلار در رتبه هفتم بزرگ قرار دارد. در ماه آوریل، تامین‌کننده کیس سخت‌افزار ارز دیجیتال لجر این خبر را به اشتراک گذاشت که نسخه 4.0.0 برنامه کاردانو برای کیف پول‌های لجر سازگار با قراردادهای معقول اکنون در دسترس است.

جامعه کاردانو در حال درخشش است

هنگامی که تیم پشتیبانی لجر اعلام کرد که برنامه لجر لایو مشغول اضافه کردن پشتیبانی کامل از کاردانو در آن زمان است، جامعه کاردانو نیز درخشان بود. لجرلایو به کاربران این امکان را می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال خود را از داخل کیف پول سخت‌افزار نانو مدیریت کنند، بنابراین دارایی‌ها را در Ledger Nano X یا Nano S Plus ایمن می‌کنند.

پروژه جامعه محور

چارلز هاپکینسون، بنیانگذار کاردانو در توییتی در پاسخ به یکی از کاربران کاردانو که اظهار داشت. حرکتی در مورد پشتیبانی از دارایی های بومی کاردانو انجام داده است. کاردانو ممکن است یک پروتکل غیرمتمرکز، جامعه محور، فایل متنی ASCII یا چیزی شبیه به آن باشد.

اخرین آمار

در آخرین به روز رسانی هفتگی توسعه، IOHK آماری از رشد شبکه ارائه کرد. در حال حاضر، 1004 مورد در کاردانو در حال ساخت هستند، از 992 قبلی. یعنی هشتاد و نه پروژه به تازگی در کاردانو راه اندازی شده است. در حالی که تعداد پروژه های NFT به 5796 می رسد.
توکن های بومی کاردانو یعنی ادا اکنون از 5.1 میلیون بیشتراست. در حالی که تعداد اسکریپت های Plutus 2790 بوده است. ادا در حال حاضر 0.46 دلاراست.

ادا دوام اورده است

در این هفته با جلسات غافلگیرکننده سازمان مالی Ecu. چند ساعت قبل از اینکه فدرال رزرو (بانک مرکزی ایالات متحده) آماده باشد. تا همانگونه که در ابتدا تصور می‌شد، جنگ‌طلب بیشتری داشته باشد، شاهد آشفتگی در بازارها است. با این حال، معامله‌گران به کار خود در کاردانو ادامه می‌دهند. زیرا از ایجاد افت‌های جدید اجتناب می‌کنند. در حالی که برادر بزرگ یعنی بیت‌کوین در آستانه سقوط به زیر 20000 دلار است. در نهایت، شکست پایین باید برای کاردانو بازگردد، زیرا بیشتر ستارگان برای کاهش ارزش ادا در یک راستا قرار دارند.
قیمت ADA می تواند به 0.37 دلار در سطح پشتیبانی ماهانه S1 کاهش یابد. که ممکن است پایین ترین قیمت ممکن را در 0.384 دلار کاهش دهد. شاخص قدرت نسبی هنوز مقداری نزولی دارد. انتظار می رود بیت کوین زیر 20000 دلار وقفه پیدا کند، در حالی که بیانیه فدرال رزرو یا ECB به عنوان یک محرک برای انجام این کار کافی است.

منابع :

https://www.thecoinrepublic.com/2022/06/16/ledger-adds-support-for-cardano-after-months-of-wait

سلب مسئولیت: محتوای کاردانو برای همه دارای ماهیت اطلاعاتی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت، خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده باید یک سرمایه گذاری با ریسک بالا در نظر گرفته شود و به هر خواننده توصیه می شود قبل از هر تصمیمی تحقیق کند.

#کاردانو # لجر پس از ماه‌ها انتظار از کاردانو پشتیبانی می‌کند

AD

World’s First Multi-Token ISPO — By Genius X - Starts on 12th of September, epoch 363!

Genius X, a revolutionary launchpad and business accelerator helping Web3 startups attain speed, scale, and edge, is thrilled to announce the world’s first Multi-Token ISPO.I WANT TO KNOW MORE!


Read Original Article on Cardano4persian

ORIGINAL SOURCE

https://www.cardano4persian.com/?p=1696...

Disclaimer: Cardano Feed is a Decentralized News Aggregator that enables journalists, influencers, editors, publishers, websites and community members to share news about the Cardano Ecosystem. User must always do their own research and none of those articles are financial advices. The content is for informational purposes only and does not necessarily reflect our opinion.


More from Cardano4persian

See more
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟
Cardano4persian
کاردانو در مقابل بیت کوین! کدام یک شبکه رمزنگاری غیرمتمرکزتر است؟

07/20/2022

·

315 views

Related News

See more
WingRiders Governance Token

Featured News

See more    DEFAULTENGLISH (EN)SPANISH (ES)RUSSIAN (RU)GERMAN (DE)ITALIAN (IT)POLISH (PL)HUNGARIAN (HU)JAPANESE (JA)THAI (TH)ARABIC (AR)VIETNAMESE (VI)PERSIAN (FA)GREEK (EL)INDONESIAN (ID)ROMANIAN (RO)KOREAN (KO)FRENCH (FR)CZECH (CS)PORTUGUESE (PT)TURKISH (TR)
Bringing Fixed Assets (CNFT & CNT) Lending & Borrowing to CardanoWorld’s First Multi-Token ISPO — By Genius X